Vārda dienu svin: Rasma, Rasa, Maira

Numeroloģiskā prognoze MAIJAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maijā būs negaidīti pavērsieni, tāpēc pamēģini izdarīt kaut ko sev pašai pārsteidzošu, piemēram, iepazīties vai sākt mācīties dejot (to var darīt arī attālināti). Radīsies daudz satraucošu iespēju, bet neraizējies, ja tās izrādīsies īslaicīgas. Būs vēlme pēc kaut kā jauna, satriecoša un valdzinoša, parādīsies jauni draugi, jaunas iespējas un jaunas idejas, bet nekas no tā nebūs stabils un ilglaicīgs.

Ja ko esi apsolījusi, pieraksti, lai neaizmirstu un izpildītu solīto, jo, nepildot solījumus, zaudēsi gan uzticību, gan reputāciju. Jāpieņem, ka ne katrs darbs nes rezultātu, taču arī no paša darba procesa iespējams gūt gandarījumu un prieku. Ja iespējams, ceļo un izej cilvēkos, un šķitīs, ka pasaule kļuvusi plašāka un gaišāka. Kopumā maijā valdīs ballītes noskaņas, tāpēc pašai jāsaprot, kā to izmantot – vai nu sēdēt maliņā un noskatīties, vai izbaudīt tās pēc sirds patikas. Šajā mēnesī noderēs drosme un veselīgs egoisms.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu