Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 26. aprīļa līdz 2. maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā jāsarēķina ienākumi un izdevumi, uzkrājumi un pat potenciālās pensijas apmērs. Iespējams, nāksies padomāt par vecumdienām un nākotnes uzkrājumiem. Ja vien iespējams, nomaksā kredītus, līzinga maksājumus, parādus, lai nestieptu tos līdzi nākamajā nedēļā un mēnesī. Ja esi liela uzņēmuma darbinieks, virzi savu darbu uz starptautisko sadarbību. Tā var nest visdāsnākos augļus. Arī privātajā sfērā paraugies pāri robežām – ja vien tas ir iespējams, dodies ceļojumā. Ja ir sācies ilgi gaidītais atvaļinājums, ļauj sev pavaļoties un atpūsties pirms nākamā satraucošā darba posma, kas sāksies itin drīz.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu