Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

‘Latvietes karma’ autore Inta Blūma izdod otro grāmatu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ntas Blūmas pirmā grāmata ”Latvietes karma”, kas iznāca pagājušā gada sākumā, pieredzēja 6 atkārtotas tirāžas un kļuva par pārdotāko grāmatu Latvijā, jau vairāk kā gadu neatstājot grāmatu topa desmitnieku. Pašlaik tā iekaro Lietuvas sieviešu sirdis un tiek tulkota arī krieviski.

Autore par jauno grāmatu: “Šī grāmata ir gan kā turpinājums pirmajai grāmatai – “Latvietes karma”, gan arī kā atsevišķa tēma. Šoreiz ne tikai sievietei. Šajā grāmatā mēs atkal pieskaramies visām dzīves svarīgākajām jomām, dodamies dziļāk un tālāk, paverot priekškaru tai dzīvei, kuras Radītāji paši varam kļūt. Kad būsim izkāpuši no vecajām kurpēm un iemācījušies rīkoties ar brīnumnūjiņu. Šī jaunā grāmata ir ar pavisam citu enerģiju, proti, tās mērķis ir transformēt apziņu, mainīt iesīkstējušos priekšstatus un rāmīšus, lai spētu šķērsot to robežlīniju, kas šķir divas pasaules un laikmetus, atvērt sirdi, stiprināt paļāvību, ticību, iedvesmot un iedrošināt pārmaiņām.”

Inta Blūma jau vairāk nekā septiņus gadus vada seminārus un lekcijas par dažādām, ar psiholoģiju un garīgo izaugsmi saistītām tēmām, pēta meditāciju kā terapiju un ir izstrādājusi savu divu dienu dziedināšanas programmu – t.s. ”Meiteņu dienas”. Viņas sirdsprojekti ir konference “Baltu sakrālais mantojums”, retrītu “Mistērijas” radīšana, sakrālie ceļojumi uz Spēka vietām, stāstu un pārdomu publicēšana savā blogā www.sirdscels.lv.

Vazgena Stepanjana mākslinieciskais noformējums.

Dalīties.

Atstāt Ziņu