Vārda dienu svin: Līga

Lasītākie raksti 2013.gadā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

tskatoties uz aizejošo gadu, ierasts izveidot kopsavilkumu- katram pašam par savu personīgo dzīvi, medijiem- par gada svarīgākajiem notikumiem utt. Mēs palūkosimies, kas jums ir šķitis svarīgs SievietesPasaulē 2013.gadā- kas bijuši tie raksti un materiāli, kas guvuši lielāko interesi no jums.

Orālais sekss – ceļš uz mutes vēzi?

2013.gadā divi pasaulē zināmi aktieri Maikls Duglass un Andželīna Džolija atklāti stāstījuši par savu pieredzi ar audzēju jeb vēzi. Duglass bija izteicies, ka mutes vēzis viņam radies orālā seksa piekopšanas rezultātā. Tādēļ uz sarunu aicinājām onkoloģi Daci Baltiņu, lai noskaidrotu- tā ir patiesība vai mīts un kādi ir HPV vīrusa un mutes vēža iegūšanas riska faktori. Lasītāko rakstu topā iekļuvis arī raksts par Džolijas lēmumu veikt dubulto mastektomiju, kurā skaidrojam, vai Latvijā arī iespējama šāda operācija un vai tā tiešām pasargā no krūts vēža?
Visu rakstu lasi šeit >>>

Ko cilvēki visbiežāk nožēlo, mirstot?

Varbūt virsraksts šķiet visai drūms, taču raksta vēstījums tāds nebūt nav. Tas ir kā mudinājums – Tu vēl visu vari pagūt. Jau šodien piepildīt vienu no savām fantastiskajām idejām. Jau šodien sākt dzīvot tā, kā vēlies Tu pati!

“Kad cilvēki aptver, ka viņu dzīve tūlīt beigsies un skaidru skatu palūkojas uz to, viņi redz, cik daudzi viņu sapņi palikuši nepiepildīti. Lielākā daļa nav godājuši pat pusi savu sapņu un mirst, apzinoties, ka tas bijis atkarīgs vien no pašu izdarītajām vai neizdarītajām izvēlēm.”
Visu rakstu lasi šeit >>>

Smaga diagnoze. Kā to pārdzīvot tuviniekiem?

Šajā rakstā mūsu lasītāja Laura stāsta par to, ko pieredzējusi mammas slimošanas laikā un kas kādam citam tuviniekam līdzīgā situācijā varētu palīdzēt saprast, kā rīkoties un dzīvot tālāk.

“Mamma man bija tuvākais cilvēks, viņa bija tā, kas man vienmēr varēja palīdzēt ar padomu un tad pēkšņi – 4.stadija, un tu zini, ka tava mamma aizies… Pamats ir izslīdējis no kāju apakšas. Kā tu tāds vari iet pie slimā cilvēka, kā tu vari mierināt viņu?”
Visu rakstu lasi šeit >>>

 

 Idejas dāvanām kristībās, krustabās un bērnības svētkos

Tie ir saviļņojoši un ļoti simboliski pasākumi, tādēļ vecāki un krustvecāki par piemiņu bērnam no šī notikuma vēlas atstāt arī kādu īpašu dāvanu. Šajā rakstā nākam talkā ar atmiņā paliekošu dāvanu idejām. Visu rakstu lasi šeit >>>

Tāpat lasītāju atsaucību guvis raksts par kristību nozīmi “Saruna ar mācītāju. Kāpēc kristīt bērnu?”
“Nevajag par zemu vērtēt mūsu vecmāmiņu pārliecību, ka bērns ir jānokrista un ka kristība pasargā. Jo kristītu cilvēku Jēzus atpazīst.”
Visu rakstu lasi šeit >>>

Šķēršļi,kas bloķē romantiskās saistības

Protams, ka viena no mūsu dzīves būtiskākajām sastāvdaļām ir mīlestība. Tādēļ nav pārsteigums, ka Attiecību sadaļa bijusi viena no lasītākājām portāla sadaļām un viens no 2013.gada lasītākajiem bijis raksts, kurā aplūkojam biežākos iemeslus, kas neļauj mums uzsākt romantiskās attiecības vai traucē to uzplaukšanai.

“Lai atjaunotu vai veiksmīgi atrastu romantisku laimi, ir svarīgi, ka esam atbrīvojušies no pagātnes aizvainojumiem. Piedošana ir pirmais solis, lai “atbloķētu” tavu mīlestības dzīves ciklu.”
Visu rakstu lasi šeit >>>

Slaids viduklis bez “mīlas rokturīšiem”

Prieks, ka arvien vairāk sieviešu apņēmušās dzīvot veselīgāk, rūpēties par savu ķermeni un arī fiziski kustēties. To redzam arī portālā – materiāli ar vingrojumu pamācībām, ko katra pati var izpildīt mājās, guvuši lielu atsaucību.

“Daudzām dāmām “rokturīši” ir pamanāmi arī tad, ja liekā svara nemaz nav. Šajā gadījumā laiks ko patērēsim, lai zaudētu lieko būs īsāks, bet ieroči gan tie paši – piemērota ēdienkarte un vingrošana.”
Visu rakstu lasi šeit >>>

Padomi, kā izvēlēties sev piemērotāko krūšturi
Mūsu 2013.gada topā iekļuvis arī ļoti praktisks materiāls, kurā aprakstīti soļi, ar kuru palīdzību tu vari noteikt sev piemērota krūštura izmēru.

“Novelkot krūšturi, uz auguma nepaliek no tā iespiedušās rievas. Krūšturim jāapņem augums stingri horizontāli. Tas nedrīkst griezties padusēs, jo var radīt sviedru dziedzeru iekaisumu. Atceries, ka izvēlēties atbilstoša izmēra un formas krūšturi ir būtiski ne tikai ērtuma un izskata pēc, bet arī krūšu veselības labad! “
Visu rakstu lasi šeit >>>


Kolāža- veids, kā ieraudzīt savus sapņus un likt tiem īstenoties
Šķiet, nevienai vairs vārds „kolāža” neasociējas tikai ar vizuālās mākslas darbiņu. Arvien biežāk dzirdam iedvesmojošus pieredzes stāstus, kas attiecas uz vēlmju un sapņu kolāžām un to, kā tās piepildījušās. Šajā rakstā aplūkojam veidus, kā to gatavot, kā arī uzklausām pieredzes stāstus.

“Visai drīz pēc kolāžas uztaisīšanas es iepazinos ar savu pašreizējo vīru, drīz pieteicās meitiņa, sarīkojām kāzas un iekārtojāmies paši savā dzīvoklī. Viss, pēc kā ilgojos, īstenojās dzīvē!”
Visu rakstu lasi šeit >>>

Diedzē, bet esi uzmanīga!

Šajā rakstā skaidrojam, cik veselīgi ir diedzējumi un dīgsti, bet dodam arī padomus, lai to lietošana uzturā tiešām būtu vērtīga, jo nepareizi diedzējot, tie var kļūt kaitīgi veselībai. Atbildam uz jautājumiem- cik tie bieži jāskalo un ko nozīmē- pārmērīga diedzējumu lietošana?

“Cik garam jābūt dīgstam? Jo tas mazāks, jo vērtīgāks un vieglāk sagremojams. Ja diedzētā sēkla kļūst grūtāk sagremojama, tas nozīmē, ka tā jau ir pāraugusi un uzturā vairs nebūtu vēlams tādas lietot.”
Visu rakstu lasi šeit >>>


Dzīve pēc šķiršanās
Šajā rakstā par savu attiecību pieredzi, šķiršanos un dzīvi pēc tās stāsta Ieva. Nē, šis nav stāsts ar skumjām beigām. Šīs ir stāsts par to, ka pēc šķiršanās dzīve turpinās un tās nav beigas, lai cik ļoti tajā brīdī tā šķiet.

“Es kritu histērijā. Nezināju, kur likties, kā elpot… Sāpes pastiprināja tas, ka bija tik daudz – kāpēc? Bija neskaitāmi jautājumi, bet nevienas atbildes. Ilgu laiku noslēdzos sevī un vispār ne ar vienu netikos, nekur negāju, jo es viņu visu laiku gaidīju. Man likās, ka tūlīt, tūlīt atvērsies durvis un viņš ienāks un tas viss izrādīsies murgs.”
Visu rakstu lasi šeit >>>


GADA NOTIKUMI SIEVIETESPASAULĒ

SLAIDĀ VIDUKĻA MEDĪBAS

Portāls SievietesPasaule.lv sadarbībā ar fitnesa studiju Vivido Gym šajā pavasarī aicinja ikvienu tievētgribētāju apvienoties nebijušā projektā „Slaidā vidukļa medības”. Tā bija spraiga un notikumiem bagāta medību sezona divu mēnešu garumā. Vairāk skaties šeit >>>

UZPLAUKSTI PAVASARIM!

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Oriflame šajā pavasarī rīkoja ikgadējo akciju „Uzplauksti pavasarim!”. Tās mērķis – rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties, kļūt par sevi pārliecinātām un piepildīt sapņus.  Prieks,ka arī šogad palīdzējām 10 brīnišķīgām sievietēm uzplaukt un noticēt pašām sev!
Vairāk skaties šeit >>>

 

 

BOULINGA KAUSS ‘DĀMAS RULLĒ!’

Šī gada nogalē sadarbībā ar Fantasy Park un šampanieti Bosca SievietesPasaule.lv sarīkoja azartisku un jautru pasākumu sievietēm- boulinga kauss. Tas bija jautrs, azartisks, bet vairāk par visu – sievišķīgs pasākums.
Vairāk skaties šeit >>>

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu