Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Laista klajā ziedu terapijas atklājēja Edvarda Baha biogrāfija

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iedu enerģija pastāvēšanas misija ir sniegt Latvijas iedzīvotājiem iespēju dzimtajā valodā uzzināt vairāk par dabisko, vienkāršo un efektīvo ārsta Edvarda Baha atklāto ziedu terapiju, kurā visu var izdarīt cilvēks pats – gan atrast dziedinošos augus, gan pagatavot ārstniecības līdzekļus. Tāpēc izdevniecība Ziedu enerģija īstenojusi sen lolotu sapni un laidusi klajā ārsta līdzgaitnieces Noras Vīksas sarakstīto Edvarda Baha biogrāfijuĀrsta Edvarda Baha medicīnas atklājumi”. 

Grāmata stāsta par angļu ārsta Edvarda Baha (1886–1936) dzīvi: viņa bērnudienu cerībām un sapņiem par veselīgu sabiedrību, veiksmīgo karjeru, kas aizsākās ķirurģijā, bet, meklējot arvien maigāku un iedarbīgāku ārstēšanas veidu, turpinājās bakterioloģijā, imunoloģijā un homeopātijā. Veicot plašus pētījumus, ārsts secināja, ka pastāv nepārprotama saistība starp hroniskām slimībām un negatīvu prāta nostāju, kā arī pārliecinājās, ka veselības atslēga slēpjas līdzsvarotā emocionālajā stāvoklī. E.Bahs mērķtiecīgi meklēja un atklāja jaunu, vienkāršu, drošu un iedarbīgu ārstniecības sistēmu, kas atbrīvo no postošiem prāta un emocionālajiem stāvokļiem (bailēm, apātijas, stūrgalvības, nomāktības utt.) un atjauno iekšējo mieru, kā arī palīdz sasniegt pilnīgu dvēseles, prāta un ķermeņa saskaņu.

Šī grāmata īpaši patiks tiem, kas interesējas, kā Bahs ārstēja slimības – astmu, dermatītu, trofiskās čūlas, paralīzi, gremošanas traucējumus, kataru un dzirdes traucējumus, reimatismu, deguna asiņošanu, cistas, kārpas, epilepsiju, alkohola atkarību un daudzas citas kaites.

Savu atklājumu – ziedu terapiju – E. Bahs atstāja mantojumā mums visiem, lai ikviens no mums varētu palīdzēt sev pats un lai mēs varētu dzīvot veseli, laimīgi un stipri.

Grāmatas autore Nora Vīksa (1896–1978) ar Edvardu Bahu iepazinās pagājušā gadsimta 20. gados, kļuva par viņa sekretāri un viņa daudzo atklājumu aculiecinieci, kā arī par tuvu un uzticamu draugu līdz ārsta mūža pēdējai dienai. Pēc E. Baha nāves viņa vēl 42 gadus ar lielu atbildību turpināja ārsta aizsākto darbu, publicējot žurnālus un grāmatas par ziedu terapiju, kā arī nodibinot Baha centru.

Dalīties.

Atstāt Ziņu