Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Laimē un izmēģini Belita B-LIKE system sejas masku!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

luži tāpat kā matus ir ieteicams regulāri palutināt ar kondicionieri un kādu barojošu masku, tā arī mūsu sejas āda alkst pēc papildu rūpēm, ne tikai dienišķā tonika un krēma. Te lieti noder kā dažādi skrubji un serumi, tā arī maskas. Pēdējās savā ziņā kalpo kā ātrā palīdzība, jo bagātīgā sastāva un intensīvās iedarbības dēļ ļauj ļoti īsā laikā uzlabot konkrētas sejas ādas īpašības – āda tiek bagātīgi mitrināta, tā atgūst tvirtumu, palielinās ādas elastība, samazinās pietūkums, āda atgūst vitalitāti un mirdzumu u.c.

Pārkāpjot 30, 35, 40 gadu slieksni šādas papildu rūpes kļūst vēl jo svarīgākas, lai iespēju robežās aizkavētu sejas ādas novecošanos. Kompānija Belita savas B-LIKE system kosmētikas līnijas ietvaros ir izstrādājusi īpašu sejas masku, kas piemērota visiem ādas tipiem un kuras pamatuzdevums ir nodrošināt ātru un redzamu pretnovecošanās efektu. Šī maska īsā laikā veicina sejas ādas atjaunošanos, izlīdzina to, mitrina un uzlabo kā tās toni, tā tonusu. To nodrošina maskas sastāvā esošais “relaksējošais” peptīda BoNT-L-peptide komplekss, kas palīdz izlīdzināt ādas virsmu un mazināt sīkās grumbas. Savukārt sastāvā esošais aktīvais dabiskais polisaharīdu CovaBTrox komplekss uzlabo ādas elastību, nodrošinot ilgstošu sejas muskuļu relaksāciju, kā arī mitrina un mīkstina ādu.

! Maskas lietošanai ir vecuma ierobežojums 35+.  

Ja uzskati, ka tev šāda maska lieti noderētu un atbilsti vecuma ierobežojumam, piesakies, jo 5 no jums dosim iespēju piedalīties Belita B-LIKE system sejas maskas testā: uzdāvināsim tev sejas masku un vēlāk gaidīsim atsauksmi!

Vēlies izmēģināt Belita B-LIKE system sejas masku?

                                                                             

* Piesakoties tev būs jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums.
* Pieteikumus gaidīsim no 2016.gada 14.janvāra līdz 24.janvārim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 25.janvārī.

Dalīties.

Atstāt Ziņu