Vārda dienu svin: Tekla, Violeta

Laimē iespēju testēt Anti-age saules aizsargkrēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ne tikai ziemā, bet arī vasarā mūsu āda prasa papildus rūpes, jo nepieciešams to pabarot, mitrināt un aizsargāt. Ja vēlies novērst grumbiņu un pigmentācijas plankumu veidošanos, kā arī aizsargāt ādu no nelabvēlīgā UV starojuma, tad piedalies SievietesPasaule.lv un Bioderma rīkotajā produktu testā! Piesakies, esi viena no 5 portāla lasītājām, kura iegūs iespēju notestēt BIODERMA „Photoderm Anti-age” saules aizsargkrēmu un iegūsti veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu visa gada garumā!

Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai.
Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Bioderma tests”.  Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit!
Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!
Tavu pieteikumu gaidīsim no 2.jūlija līdz 8.jūlijam(ieskaitot). Piecas produkta testētājas paziņosim 11.jūlijā, portālā Sievietespasaule.lv

PAR BIODERMA PHOTODERM ANTI-AGE SAULES AIZSARGKRĒMU
BIODERMA piedāvā ideāli līdzsvarotu aizsardzību pret UV starojumu. „Photoderm Anti-âge” saules aizsargkrēms apvieno aizsardzību pret sauli un iedarbību pret ādas novecošanos, tam piemīt ādu nogludinošs un nostiprinošs efekts. „Photoderm Anti-âge”, tāpat kā visi BIODERMA Photoderm aizsarglīdzekļi, satur īpašu patentētu Cellular BIOprotection® kompleksu, kas, pateicoties dabiskām aktīvajām vielām, aizsargā šūnu DNS par 99,6% un stimulē to dabiskās aizsargspējas pret UV starojumu. Tādējādi āda tiek aizsargāta gan uz virsmas, gan dziļumā.

Ļoti iedarbīgās sastāvdaļas pret ādas novecošanos darbojas trīskārši: pret grumbām, nostiprinoši un kavējot pigmentācijas plankumu veidošanos. Krēmam ir maiga tekstūra; tas ir bezkrāsains, neveido taukainu kārtiņu un neatstāj baltas joslas uz ādas. Neveicina ādas poru aizsprostošanos. Krēma panesība ir teicama, un tas ir fotostabils un ūdens noturīgs. Lietojams uz sejas, dekoltē zonā un uz plaukstām. Lielisks kā dienas krēms nobriedušai ādai vasaras laikā!

LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.

BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.

Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu