Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Laimē ielūgumu uz Zanes Daudziņas monoizrādi ‘BRUŅOTA UN BĪSTAMA’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

a tu esi pavisam parasta, neesi redzēta uz žurnālu vākiem, un kompānijās skatienu krustugunis tevi neskar, nav viegls uzdevums iet un meklēt princi baltā zirgā. Ir jānāk kādam notikumam, kurš tev liek sakoncentrēt visus spēkus un visu pašapziņu cīņai par savu īsto vīrieti. Biruta, izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunās izrādes “Bruņota un Bīstama” galvenā varone, kuras lomā iejutīsies populārā aktrise Zane Daudziņa, ir gatava sākt šo cīņu!


Iepazīsimies ar Birutu. Vecums – vidējs, augums – standarta, ģimenes stāvoklis – nav ģimenes, nav stāvokļa, raksturs – ekstremāls. Kādi ieroči viņai ir nepieciešami? Protams, binoklis un viss cits, kas padara sievieti par mednieci – džungļu sarkanā lūpu krāsa un ložu necaurlaidīgās zeķubikses. Lai iekarotu savu iecerēto, viņa apgūst visas vīriešu valdzināšanas prasmes. Sākot ar to, kas jāvelk mugurā, dodoties uz pirmo tikšanos, kā lietot ķermeņa valodu, līdz frāzēm, kuras lietot tikšanās reizē. Iesākumā viņa veic izsekošanu, upura novērošanu, izvēlas pareizo taktiku. Slepenpolicista cienīgi ierodas viņa darba vietā, lai noskaidrotu viņa vārdu. Notiek ekstremāla atzīšanās, satikšanās, līdz…

 

„Atšķirībā no daudzām sievietēm, kuras varbūt padodas, Biruta ir gatava cīnīties. Varbūt tas ir arī izrādes galvenais vēstījums – nesēdēt, neskumt, bet censties tiekties savu sapni īstenot. Lugā ir tāds skaists sauklis – nekad nevajag zaudēt cerību, nekad! Ļoti vienkārši, bet tādi uzmundrinoši vārdi, ko reizēm mēs viens otram aizmirstam pateikt,” saka Zane Daudziņa.

Un, lūk, arī Tava iespēja!

KONKURSS:

Pastāsti (nopietni, puspajokam vai tā kārtīgi pa jokam), kas ir tie tavi trumpji, kas tevi padara bruņotu un bīstamu ceļā uz liktenīgā sastapšanu un savaldzināšanu!

Līdz 21.oktobrim (ieskaitot) sūti savu “bruņojuma” aprakstu uz sp@sievietespasaule.lv vai ziņojuma formā, kas atvērsies, spiežot uz zemāk redzamās pogas “Pieteikties”.

Pieteikumā norādi arī to, uz kuru no zemāk minētajām izrādēm, veiksmes gadījumā vēlētos saņemt ielūgumu (divām personām)!

Šis ir izrāžu saraksts, no kurām vari izvēlēties:

25. oktobrī 16:00 Bauskas kultūras centrā
31. oktobrī 19:00 Alūksnes kultūras centrā
1. novembrī 13:00 Aizputes kultūras namā
1. novembrī 18:00 Liepājas OC
6. novembrī 19:00 Cēsu CATA kultūras namā
7. novembrī 15:00 Iecavas skolā

Trīs ielūgumu ieguvējas paziņosim vēlākais 23.oktobrī!

 

Izrādes autore Aiva Birbele un režisors Juris Rijnieks savu jokotprasmi pierādījuši iepriekšējās “Pannas Teātra” izrādēs – sievietes miesas stāstā “Tāda es esmu” un komēdijā “Puse no sirds”. Jaunajā izrādē autore ķērusies pie sirdslietām, lai pierādītu, ka īsta mīlestība ir iespējama. Katra sieviete ir bruņota un bīstama cīņai par savu mīlestību. Lai pagarinātās skropstas ir spārni, un mākslīgie nagi kā amora bultas, kas caururbj viscietākās sirdis!

Dalīties.

Atstāt Ziņu