Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Laimē ielūgumu uz erotikas festivālu – izstādi Erots 2016!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies! Tēmas vari turpināt ieteikt!

icēt, vai nē, paliek katra paša ziņā, taču pastāv uzskats, ka seksuālā enerģija ķermenī ir pati spēcīgākā un viena no lielākajām problēmām ir tā, ka šī enerģija tiek apspiesta. Apspiesta, jo ir kauns, neērti, valda stereotipi un notiek slēpšanās aiz tādām vai šādām kultūras un sociālajām normām.

To, ka par seksualitāti joprojām ir ārkārtīgi daudz nezināmā, valda aizdomīgums un skepse un vienlaikus ir arī ārkārtīgi liela interese uzzināt ko vairāk, ieskatīties pa atslēgas caurumiņu erotikas un intimitātes plašumos pārliecināmies diezgan bieži, saņemot dažādus jautājumus un redzot to, kādus rakstus izvēlaties lasīt portāla arhīvā.

Šoreiz aicinām nekautrēties un iesūtīt mums savus jautājumus par un ap savu seksualitāti, intimitāti, seksu un visu, kas ar to saistās. Varat dalīties arī jautros un sāpīgos pieredzes stāstos no savas intīmās dzīves.
Balstoties uz jūsu ierosinājumiem, veidosim jaunus rakstus mūsu portālam. Ja vēlēsies, anonimitāti garantēsim!

Spied uz pogu, ielogojies SievietesPasaule.lv ar savu SP lietotājvārdu vai kāda sociālā tīkla pieejas datiem, un raksti savu sakāmo!

 

Divas no jautājumu / pieredzes stāsta iesūtītājām jau ceturtdien, 18.februārī, pēc plkst. 15.00, katru iepriecināsim ar ielūgumu divām personām uz starptautisko erotikas festivālu-izstādi “Erots 2016”, kas notiks 19. un 20.februārī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā un šajā gadā solās būt īpaši interesants, jo atzīmēs savu 18. dzimšanas dienu.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu