Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Laima saldējums pirmā randiņa burvībai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uz konkrētu jautājumu, vai būtu jauki pirmajā randiņā ziedu vietā saņemt Laima saldējumu, man par pārsteigumu, viņas teica: jā! Pēc tam sekoja piebildes, tad, ja tas notiek vasarā, ja tiekamies jūras krastā, ja esam norunājuši izbraukt ar riteņiem un tamlīdzīgi. Jāpiekrīt, ka ar saldējumu mums ir emocionālākas attiecības nekā ar maizi vai pienu. Saldējuma baudīšana neapšaubāmi saistās ar pavasara iestāšanos, ar brīdi prieka, kad mutē kūstošais atsvaidzinājums ir prieks, ko vari izbaudīt. Pirmajā tikšanās reizē tas lieliski der kā palīgs sarunas uzturēšanai. Tikšanās ir gaidīta, bet pirmie sarunas temati vēl nav atradušies. Ir tik viegli vienkārši pajautāt: vai Tev garšo? Arī kopīgā nodarbe, saldējuma baudīšana, palīdz tikt pāri pirmā tikšanās mirkļa mulsumam. Lūk, jauns instruments pirmā randiņa emocionālās gaisotnes uzburšanai.

Protams, riskē tie, kuri nav noskaidrojuši, vai jaunajai draudzenei saldējums vispār garšo. Tomēr riska procents ir zems, jo pieļaujams, ka tikai 2 – 3 no 100 saldējumam teiktu nē. Labo padomu grupai, ja domāts ziedu vietā pasniegt saldējumu, atbilst ieteikums noskaidrot, vai jaunā draudzene nav saaukstējusies. Vairāk gan acīmredzamu risku un šķēršļu nav. Vienmēr vēlams trāpīt desmitniekā, tāpēc, lai pasniegtais tiktu uztverts ar sajūsmu, vēlams iepriekš noskaidrot, kas jaunajai draudzenei garšo labāk – Vāverīte, Serenāde vai Laima šokolāde. Jo ir taču iespēja trāpīt tieši desmitniekā! Pasniedzot saldējumu kā konfekti, ir izvēles, ko sagādājusi Laima :  saldējums „Laima”  – šokolādes krējuma saldējums ar šokolādes gabaliņiem tumšajā šokolādē, saldējums „Vāverīte” – riekstu krējuma saldējums ar lazdu riekstiem piena šokolādē un saldējums „Serenāde” – aprikožu krējuma saldējums ar aprikožu pildījumu un lazdu riekstiem tumšajā šokolādē.

Starp citu, tā nav tiesa, ka ziemā saldējumu neēd – un kā vēl ēd, ja ir tik gards kā

Dalīties.

19 komentārs

 1. Anita Špoģe on

  iedvesmojos no raksta un šodien pat izmēģināju Serenādi. Man garšoja, cena gan varēja būt mazāka 😀

 2. Līga Ozoliņa on

  Domāju, ka man varētu garšot saldējums Vāverīte, diemžēl piemājas mazajos veikaliņos šie saldējumi nemaz nav pieejami!

 3. nogaršoju Vāverīti, mmm, kas par garšu buķeti, patiesi izcils 🙂 Mego veikalos, starp citu, nopērkams pa 45 santīmiem 🙂

 4. man gan tieši pretēji – iedomājoties vāverītes konču garšu, saldejumā tomēr pievīlos, bet toties Serenāde gan – mmmm… :))

 5. šie saldējumi NAV VESELīGI!!! Tie satur kaitīgos augu taukus! Kas netic, izlasiet 29.jūnija "Ievā" 2lpp. " 9ieteikumi, veikalā izvēloties saldējumu". Turpat arī skaidrojums par augu taukiem un to ietekmi uz veselību

 6. Natālija M. on

  Šī jau tāda utu skaitīšana. Pirmkārt, nekā daudz jau tur nav no tā saldējumiņa, līdz ar to cik tad tur to "ļauno tauku" vispār ir. Otrkārt, saldējums nav ikdienas uztura sastāvdaļa, tāpēc daudz vērtīgāk šos "ļaunos augu taukus" būtu paskaitīt biežāk uzturā lietotos produktos!

 7. briivdienaas nogarssoju Vaaveriiti. Lloti garssoja. Jaapiekriit gan, ka vinnss tiessaam ir mazinnss, taccu cena – augsta.

 8. Tā kā Serenāde ir mana mīļākā konfekte, kritu grēkā saldajā un nomēģināju saldējumu Serenāde. Kāpēc pašiem ražotājiem jābojā sava produkta līnija? Kā var ražot saldējumu ar tādu pašu nosaukumu kā končas, bet garšas ziņā tik atbaidoši pretīgu? Saldēti augu tauki ar aprikožu zapti!!Esmu vīlusies šajā produktā un pozitīvi novērtēju dāņu profesora komentāru par Staburadzes vafelēm, jādomā ko liek klāt savos izstrādājumos!

 9. Kaut kāds trakums – jau kuro dienu gribu nopirkt un pagaršot, bet nevienā mazajā bodītē pa ceļam uz māju nemaz nav dabūjams. Vai nu tik garšīgs, ka tiek ātri izpirkts, vai arī pārāk dārgs, ka mazie tirgotāji nemaz nepasūta.

 10. to:Nata,,,, on

  Augu tauki ir lētākais un neveselīgākais, kas produktā vispār var būt. Šajā gadījumā ražotājs "brauc cauri" uz vēsturiski izveidojušos klientu gaumi par KONFEKTI "Serenādi", "Vāverīte' utt. <br>jautājums: kādēļ tad saldējums ir tik dārgs? Kārtējā spekulācija uz veciem lauriem.

 11. Natālija M. on

  Es jau nesaku, ka šie tauki pēc būtības ir labi, ka atbalstu tevis minēto "spekulāciju uz veciem lauriem", taču vēlējos norādīt, ka sākt skaitīt, cik šo tauku ir saldējumā (kas tiešām nav ikdienas uztura galvenā sastāvdaļa), nav pareizi. Daudz būtiskāk būtu sākt vērtēt šo tauku daudzumu ikdienā biežāk lietotos produktos, kas uz mūsu veselību un "formām" var atstāt daudz būtiskāku iespaidu.

 12. Vaaveriite vnk njammma!!!!Loti garssigs.Veelos izmeegjinaat Serenaadi,bet redzu veikalu saldeetavaas tikai Vaaveriiti-Serenaade jau izpirkta!!! 🙂

 13. Tā, mani nebeidzamie centieni nogaršot kādu no šiem saldējumiem ir vainagojušies panākumiem. Dabūju tīro šokolādes saldējumu. Nu neteikšu, ka kaut kas īpašs. Pārdevēja gan arī teica, ka Vāverīte tiekot izķerta visātrāk. To tad arī joprojām ceru nogaršot! Ceru, ka nenāksies vilties.

 14. Esmu pagaršojusi visus šos saldējumus. Negaršoja! Izlasot sastāvu, sapratu, ka tā laikam bija pēdējā reize, kad tos pirku. Nevēlos vecumdienās (un ne tikai) pirkt zāles, lai būtu pie veselības. Savus augu taukus ēdiet paši, ražotāji! Un, protams, muļķīši, kas priecājas, cik garšīgs saldējums…<br>Ieteiktu pirkt Rūjienas balto vai brūno vai Excelence de lux, ja jums rūp veselība.

 15. Aizmirsu pateikt, ka tieši augu tauki ir tie, kurus visgrūtāk ir dabūt nost no miesām. <br>Te varbūt kāda iebildīs, bet tas saldējumiņš jau tāds maziņš un nav ikdienas prece. Bet augu tauki ir daudzos produktos, arī ikdienas precēs. Augu tauki ir arī iemesls pāragrai novecošanai. Ja jums tas viss nerūp, tad tik pērciet šos saldējumus un ēdiet augu taukus.

Atstāt Ziņu