Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Krēmi, par kuriem seja saka paldies

Pinterest LinkedIn Tumblr +

deāla sejas āda reiz nu ir tas, par ko sapņo katra sieviete. SievietesPasaule izmēģina četrus dažādus Oriflame krēmus – dienas, nakts, acu un saules aizsargkrēmu, kas visi sola nodrošināt intensīvu ādas kopšanu un ideālu rezultātu – maigu un starojošu ādu. 

 

Ideāla āda? Lūdzu!

Optimals Oxygen Boost dienas un nakts krēms, Optimals Seeing is Believing acu krēms:
Oriflame Optimals kolekcijā jau iepriekš bija ļoti labi produkti, taču tagad tā ir pilnveidota līdz ideālai. Ir uzlabota līdzekļu tekstūra un pievienoti jauni, svaigi aromāti, bet vissvarīgākais – kolekcijas sastāvu ir papildinājusi jauna, iedarbīga un patentēta antioksidantu tehnoloģija Lingon 50:50™, kas neitralizē apkārtējās vides kaitīgo ietekmi trīs reiz efektīvāk, kā citi spēcīgi antioksidanti, ļaujot ādas šūnām normāli funkcionēt. Tāpat krēmos ir aktīvā sastāvdaļa O² active, kas darbojas gluži kā magnēts skābekļa molekulu piesaistei ādai, kā rezultātā uzlabojas ādas elpošana.
Optimals Oxygen Boost sērija pieejama 3 dažādiem ādas tipiem – normāla/jaukta tipa ādai, sausai/jutīgai ādai un taukainai ādai. Sērijā pieejami dienas, nakts un acu krēmi.

Komentē Andris Ruskulis, Oriflame Latvija stilists un make up treneris:
Es teiktu, ka ādas kopšanas līdzekļi ir mūsu kompānijas vizītkarte un tie produkti, ar kuriem iepazīt Oriflame piedāvājumu. Optimals ir unikāla ādas kopšanas kolekcija, kas tapusi Oriflame zinātniski pētnieciskajā centrā, atklājot antioksidantu tehnoloģiju Lingon 50:50™ un Zviedrijas brūkleņu spēku. Padomājiet – ja brūklenes spēj izturēt pat -40 grādu salu, cik tās ir spēcīgas un iedarbīgas krēmā! Jaunie krēmi būs ideāls risinājums visām sievietēm vecumā pēc 20-25 gadiem, taču reālo iedarbību un efektu jūs pamanīsiet pēc apmēram 5 gadiem savā klases salidojumā! Ja lietosiet ādas kopšanas pamatlīdzekļus – attīrošo līdzekli, toniku, krēmus un krēmu ādai ap acīm, rezultāti nekur nepaliks un āda būs labā stāvoklī.

Optimals dienas krēmu vērtē Kristīne Celma, Oriflame:
Maigs krēms, kas viegli klājas. Lietoju jau vismaz 2 nedēļas. Sajūtas: atsvaidzināta, mitrināta āda. Nav smaguma sajūtas. Lielisks, vienkārši saprotams un lietojams krēms, kas ideāli piemērots  ikdienas lietošanai. Taču visvairāk manu uzmanību piesaistīja un priecē tieši iepakojums – bundžiņa ir tik smuki ieapaļa un noformēta tik vienkārši un tai pat laikā tik sievišķīgi.

Optimals dienas krēmu vērtē Zane Zvejniece, SievietesPasaule.lv žurnāliste-redaktore:
Atverot krēma iepakojumu, mani no pirmās sekundes apbūra krēma smarža! Tiešām, sen nebiju smaržojusi, kaut ko tik labu. Gribējās krēmu uz sejas klāt ilgāk,lai varētu pēc iespējas ilgāk just aromātu. Par krēma ilglaicīgu iedarbību uz sejas ādu vēl nevaru spriest, droši vien jāpaiet ilgākam laikam. Tomēr, varu teikt, ka, uzklājot no rīta krēmu, dienas vidū, āda vēl joprojām ir samtaina un mitrināta. Tā kā man mēdz būt sausa āda, dažkārt krēmu lieku arī divas reizes dienā, šoreiz tāda nepieciešamība nebija. Kopumā esmu apmierināta, man ļoti patīk šis krēms un turpināšu to lietot!

Optimals dienas un nakts krēmu, un krēmu ādi ap acīm vērtē Baiba Soldāne, Oriflame:
Esmu patīkami pārsteigta par atjaunoto Optimals kolekciju un, jo īpaši, Oxygen Boost dienas krēmu normālai/jaukta tipa ādai. Ja iepriekšējais krēms Oxygen Boost it kā bija labs, tad šis ir ideāli piemērots manai jaukta tipa ādai – viegls, mitrinošs un maigs. Ir sajūta, ka āda to uzsūc vienā mirklī.
Nakts krēmi pēc savas būtības ir barojošāki un biezāki, arī Oxygen Boost nakts krēms ir bagātīgāks, un absorbējas mazliet lēnāk, taču sajūta ir patīkama.
Izmēģināju arī jauno Optimals Seeing is Believing krēmu ādai ap acīm, taču pašai nemanot, atgriezos pie Bioclinic… Lai arī Optimals krēms ir vieglas tekstūras, daudzfunkcionāls un atsvaidzinošs, es dodu priekšroku krēmiem tūbiņās.

Optimals nakts krēmu un krēmu ādai ap acīm vērtē Annija Goldberga, SievietesPasaule.lv web dizainere:
Acu krēma mazais iepakojums ir ērts, lai to nēsātu līdzi arī ikdienā, it sevišķi karstajās vasaras dienās, kad par ādu gribās rūpēties pastiprināti. Smaržas praktiski nav, klājas viegli, atļāvos izmantot pa reizei arī lūpām, tas labi baro, bet netauko ādu. Par liftinga efektu ir grūti spriest, bet sajūta radās, ka āda ap acīm pēc krēma paliek stingra un pasargāta. Labi parūpējas par acīm, it sevišķi, kad pārāk agri jāceļas.
Arī nakts krēms ir ļoti patīkams un gaisīgs, biju pārsteigta, intensīvi mitrina, nepadarot ādu taukainu un praktiski nav jūtams pēc uzklāšanas. Atzīšos, ka šī viegluma dēļ pa reizei izmantoju arī kā dienas krēmu. Smarža ir minimāla, bet ļoti tīkama, klājas labi. Neciešu biezus krēma vai kosmētikas slāņus uz ādas, Oriflame mani patīkami pārsteidza ar vieglo un ātri iesūcošos nakts krēmu, domāju, ka šis man nebūs pēdējais iepakojums. Patīk arī doma, ka āda tiek sargāta no apkārtējā piesārņojuma un UV stariem, vismaz kaut ko varu darīt savā labā.

 

Aizsardzība no saules un intensīva ādas kopšana vienlaikus

Sun Zone sauļošanās aizsarglosjons sejai un citām zonām:
Šis aizsarglosjons ar vidēju aizsargfaktoru SPF 25 ir uzticams pretnovecošanās sauļošanās aizsarglosjons ar C vitamīnu un koenzīmu Q10, kas palīdz aizsargāt kolagēna slāni ādā. Losjona vieglā un mitrinošā tekstūra tiek ātri absorbēta un neatstāj nekādus traipus. Līdzekļi ir ūdensnoturīgi, dermatoloģiski pārbaudīti un apstiprināti.

Sun Zone sauļošanās aizsarglosjonu vērtē Gita Ozoliņa, SievietesPasaule.lv reklāmas pārdošanas speciāliste:
Oriflame sauļošanās krēmu sanāca izmēģināt brīvdienās Alānijā, Turcijā. Katru dienu gaisa temperatūra bija virs 30 grādiem, apdedzināties varēja 15 minūtēs. Sākotnēji es lietoju mazākas aizsardzības sauļošanās krēmu sejas ādai, taču draudzene izmēģināja Oriflame, jo viņai seja parasti visātrāk apdeg no saules, jo āda ir jūtīga. Vakarā man āda sūrtstēja, bija sāpīga un ļoti sarkana, taču draudzenei viss bija kārtībā. Vēlāk arī es sāku lietot Oriflame sauļošanās krēmu, turklāt ne tikai sejai, bet arī citām ķermeņa daļām. Krēms pasargāja ādu no apdegšanas, to mitrināja. Šķita, ka krēma aizsardzība saglabājās arī pēc peldēšanās. Krēmam bija neitrāla smarža un tas ātri iesūcās ādā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu