Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Kredītu apvienošana: gudru aizņēmēju izvēle

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikviens aizņēmējs zina – atbildīga aizņemšanās ir veiksmīgas kredītu atmaksas pamats. Un tomēr objektīvi izvērtēt savas finanšu iespējas izdodas ne katram, turklāt finanšu situāciju var negatīvi ietekmēt ārējie apstākļi. Pēkšņa slimība, darba zaudēšana, ienākumu samazināšanās – un kredītu savlaicīga atmaksa jau kļūst sarežģīta. Kā rīkoties šajā situācijā? Vislabākais ir nepieļaut parādu veidošanos, bet, ja tas vairs nav iespējams, censties maksimāli ātri no tiem atbrīvoties. Kredītu apvienošana ir viens no ērtākajiem risinājumiem, ko izmanto aizņēmēji visā pasaulē. Turpini lasīt un uzzini, kā strādā kredītu apvienošana un kāpēc tā ir izdevīga!

Jauns kredīts specifiskam mērķim
Visu kredītu apvienošana ir īpašais aizdevumu veids, kas ir izstrādāts speciāli kredītu izmaksu samazināšanai. Ja Tev ir noformēti vairāki aizdevumi, noteikti zini, cik neērta un dārga ir to atmaksa. Savukārt kredītu apvienošana vienā jeb pārkreditēšana ļauj atbrīvoties no šiem mīnusiem. 

Kredītu apvienošanas priekšrocības ir:

 •  viens atmaksas termiņš;
 •  viens ikmēneša maksājuma datums;
 •  vienota un zemāka procentu likme;
 •  skaidra atmaksas kārtība.

Pārkreditēšana visbiežāk tiek pieteikta kā ātro kredītu apvienošana, taču pārkreditēt iespējams arī citus aizdevumu veidus. Kredītu apvienošana vienā maksājumā ļauj nekavējoties segt visas esošās parādsaistības un uzsākt pakāpenisku pārkreditēšanas aizdevuma atmaksu.

Savlaicīga ātro kredītu pārkreditēšana palīdz novērst parādu veidošanos, taču pie dažiem kreditoriem ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā ir pieejama arī parādniekiem. Raksta turpinājumā uzzināsi, kā iedalās kredītu apvienošana!

Kāda kredītu apvienošana ir piemērota Tev?
Kreditori piedāvā dažādus kredītu apvienošanas variantus, tāpēc piemeklēt Tev atbilstošāko nemaz nav grūti. Izvēlies vienu no šādiem variantiem:

 • Kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas
  Ātro kredītu apvienošana bez ķīlas pārsvarā ir pieejama aizņēmējiem ar pozitīvu kredītvēsturi un bez aktīviem parādiem. Līdz ar to, lai pārkreditētu aizdevumus bez liekiem riskiem savai materiālajai situācijai, piesakies kredītu apvienošanai savlaicīgi. Tu vari apvienot aizdevumus jebkurā sev ērtā brīdī, negaidot, kad parādu veidošanās kļūs neizbēgama.
  Vēl viens faktors, kas ietekmē pārkreditēšanas nodrošinājumu, ir kopējais parādsaistību apjoms. Kredītu restrukturizācija bez ķīlas var būt Tev pieejama, ja apvienošanas izmaksas ir salīdzinoši nelielas. Precīzu informāciju par kredītlimita apjomu un ķīlas nodrošinājumu meklē pie konkrētiem aizdevējiem!
 •  Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi
  Kredītu apvienošana vienā bez ķīlas ir draudzīga aizņēmējiem, taču dažās situācijās bez ķīlas neiztikt. Runa ir par kredītu apvienošanu parādniekiem. Ja Tev jau ir izveidojušies parādi, pārkreditēšana var būt pieejama pret ķīlas nodrošinājumu – automašīnu vai nekustamo īpašumu.
  Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi ir laikietilpīgāka, taču tās ieguvumi ir acīmredzami – apvienojot kredītus, var tajā pašā brīdī norēķināties ar visiem kreditoriem. Ja Tavi personīgie finanšu līdzekļi nav pietiekami, lai atbrīvotos no kredītu un parādu sloga, kredītu apvienošana var būt Tev noderīga!

Kredītu apvienošana ir pieprasīts pakalpojums, taču ne ikviens aizdevējs to piedāvā. Netērē laiku patstāvīgiem kreditora meklējumiem, tā vietā izmanto Comparo.lv!

Apvieno kredītus ar Comparo.lv palīdzību!
Comparo.lv nav kredītdevējs, taču daudzi aizņēmēji ir veiksmīgi apvienojuši savus kredītus, izmantojot šo portālu. Comparo.lv bez maksas var uzzināt:

 •  kādi aizdevēji piedāvā kredītu apvienošanu;
 •  kādi ir kredītu apvienošanas nosacījumi;
 •  kredītu apvienošanas atsauksmes;
 •  kur meklējami specifiski pārkreditēšanas piedāvājumi: kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi, kredītu apvienošana bez ķīlas, kredītu apvienošana no 18 gadiem u.c.

Jo vairāk informācijas ir Tavā rīcībā, jo labāku izvēli vari veikt. Ja vēlies, lai kredītu apvienošana notiktu maksimāli veiksmīgi, neaizmirsti apmeklēt Comparo.lv!

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu