Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Konservēšanai noderīgos virtuves rīkus no Rito iegūst…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā… kādi gan tikai brīnumi netop jūsu virtuvēs! Dažnedažādi salāti, piedevas zupām un sautējumiem, marinējumi, uzkodas želejā, ievārījumi, džemi un kompoti. Ceram, ka visām izdosies gardi!

Esam pārliecinātas, ka Inesei un Vēsmai izdosies, turklāt gatavošana nu būs ātrāka, ērtāka un vēl interesantāka kā līdz šim, jo tieši šīs divas portāla lasītājas ir trauku un virtuves piederumu ekspertu – Rito – piedāvāto konservēšanas sezonā tik noderīgo virtuves palīgrīku – ērto un aso mizotāju, dažādo griezēju un rīvju, ieguvējas. 

Ar laimētājām par dāvanu saņemšanu sazināsimies personiski un jau drīzumā gaidīsim viņu atsauksmes par jauniegūtajiem virtuves rīkiem, kā arī interesantās ziemas krājumu receptes!


Vairāk par testējamajiem virtuves piederumiem:

Piešķir jaunas formas dārzeņiem ar Lurch
Krājumus ziemai vari sagatavot mūsdienīgāk! Acumirklī gatavas plānās spirāles, spageti vai šķēles. Gardiem augļu un dārzeņu salātiem, cepšanai vai vārīšanai. Neatkarīgi no tā, vai gatavojiet kartupeļu vai burkānu salātus vai tradicionālās redīsu spirāles.
Komplektā trīs maināmi nerūsējošā tērauda asmeņi.

Vairāk informācijas ŠEIT >>
 
Piedāvā:
 
 
 
 
 
 
  
Rievotie salāti ar Tescoma
Universāls viļņots griezējs salātu griešanai! Ideāli piemērots, lai ātri un ērti sagrieztu kartupeļus, gurķus, burkānus u.c. dārzeņus, der arī augļiem, mīklai, sviestam, glazūrai utt. Izgatavots no augstvērtīga nerūsējošā tērauda un izturīgas plastmasas. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Ražotāja garantija 3 gadi.
Vairāk informācijas ŠEIT >>.
 

Piedāvā:

 Salātu griešanai šķēlēs ar Tescoma
Viena rīve – 3 dažādi biezumi! Praktiska rīve ar augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda asmeņi, kas ļaus regulēt dažāda biezuma – 1, 2 un 3 mmšķēlēs. Izgatavota no izturīgas plastmasas. Piemērota mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.
Ražotāja garantija 3 gadi.

Vairāk informācijas ŠEIT >>.

Piedāvā: Praktiskais mizošanas komplekts no Zyliss
Neiztikt bez mizotājiem!
Dārzeņu mizotāju komplekts: sarkanais tomātu un mīksto augļu, dārzeņu mizotājs – kvalitatīvs robotais asmens ļaus ātri un vienkārši nomizot plānu dārzeņu miziņu;
zaļais – kvalitatīvs nerūsējošā tērauda asmens, nevainojamai mizošanai, tas būs praktisks palīgs, jo piemērots lietot gan ar labo, gan kreiso roku.

Vairāk informācijas ŠEIT >>.

Piedāvā:

 

 

Dalīties.

1 komentārs

  1. Sievietes Pasaule on

    Apsveicam Inesi Apšenieci un Vēsmu Abatnieci ar marinēšanai noderīgo virtuves rīku komplektu iegūšanu!

Atstāt Ziņu