Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

KONKURSS. Mīlestības pērles

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Mīlestības dzirkstis ir izkaisītas pa visu pasauli un gaida savu atklājēju,” – raksta pasaulslavenais brazīliešu rakstnieks Paulu Koelju. Mēs katrs savas dzīves laikā atklājam savu Mīlestības pasauli. Pūkainu un rotaļīgu vai spēcīgu un iedvesmojošu, citkārt – trauslu vai dedzinošu, bet dažreiz arī skumju un sāpinošu. Kāda ir Tavējā?

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar grāmatu veikaliem “Jānis Roze” izsludina konkursu “Mīlestības pērles” un aicina Tevi iesūtīt savas atziņas par mīlestību.

Tā var būt viena patiesa atziņas pērle, ko esi guvusi savas dzīves laikā, vai arī vairāki Tavi domu graudi par to, kas ir attiecības, ko nozīmē mīlēt, būt sievietei, just, baudīt, arī skumt. Galvenais- lai šie domu graudi ir Tevis pašas secināti, Tavas personīgās atziņas par mīlestību.

  

KONKURSS Mīlestības pērles

Kā piedalīties?
Lai piedalītos konkursā, Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit – http://www.sievietespasaule.lv/registreties/

Ja esi reģistrējusies, ielogojies savā profilā, profilā izvēlies sadaļu „Ziņojumi” -> „Sūtīt ziņu redaktoram” un nosūti savas atziņas par mīlestību.

Termiņi
Savas atziņas par mīlestību varat iesūtīt sākot no 2. februāra līdz pat pašam Mīlētāju dienas vakaram– 14.februārim.

Kā tiks noteiktas balvu ieguvējas?
5 laimīgās, kas savā īpašumā iegūs Paulu Koelju atziņu izlasi “Mīlestība”, tiks noskaidrotas 15.februārī izlozes kārtībā. Izlozē piedalās visi konkursa dalībnieki, kas būs iesūtījuši savas atziņas par mīlestību.

Balvās – Paulu Koelju atziņu izlase “Mīlestība”
“Mīlestības dzirkstis ir izkaisītas pa visu pasauli un gaida savu atklājēju.” (“Uzvarētājs ir viens”)
Paulu Koelju nemaldīgā intuīcija, dzīves un sirdsgudrība uzrunā miljoniem cilvēku visā pasaulē. Atziņu izlasē “Mīlestība” apkopotas pasaulslavenā autora poētiskās un reizē kodolīgās domas par mīlestības dažādajām šķautnēm un izpausmes veidiem. “Mīlestība” – iedvesmojošas atziņas, Mīlestības svētkus sagaidot 

Vairāk informācijas par grāmatu atradīsi šeit – http://www.jr.lv

Dalīties.

5 komentāru

  1. Lai mīlētu nav vajadzīgs daudz…. tikai Tava paša sirds, patiess vārds, silts pavasara vējš. Lai saprastu, nav vajadzīgs daudz…. tikai klusums, Viņa acis un mīlestība. Lai dzīvotu, nav vajadzīgs daudz…. tikai balta sniegpārsla plaukstā, Dievs debesīs un mīļā cilvēka smaids.<br>

Atstāt Ziņu