Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Konkurss ‘Mans iecienītākais olu ēdiens’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Recepšu iesūtīšana noslēgusies!

ieldienu olu kaujām tuvojoties, gan aizrautīgu ēst gatavošanas entuziastu, gan kulinārijas amatieru uzmanības lokā nonāk olas. Pirms svētkiem tiek meklētas radošākās receptes olu krāsošanai, savukārt svētku laikā un pēc tiem aktuālas ir dažādu gardumu receptes, ko iespējams pagatavot no olām. Tādēļ  virtuves piederumu ražotājs Fiskars aicina – iesaki savu iecienītāko olu ēdiena recepti!

Piecu interesantāko un radošāko recepšu autoriem Fiskars dāvinās Functional Form cepšanas piederumu komplektus, kuros ietilpst mīklas kuļamais, mīklas nazis un silikona otiņa. Receptes vērtēs Fiskars komanda kopā ar Sievietespasaule.lv!

Konkursa noteikumi:

1. No 28.marta līdz 7.aprīlim uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv nosūti mums savu iecienītāko olu ēdiena recepti, pievienojot tai fotogrāfiju.
! Noteikums: olas šajā ēdienā ir viena no galvenajām sastāvdaļa, nevis tikai saistviela (piemēram, mīklas sstāvdaļa).

2. Konkursam pieteiktās receptes – apraksti un fotogrāfijas, tiks publicētas portāla www.sievietespasaule.lv recepšu sadaļā.

3. Starp visām iesūtītajām receptēm tiks noteiktas piecas labākās fotoreceptes, kuru iesūtītājas savā īpašumā iegūs trīs Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplektus.

4. Konkursā tiks vērtēta receptes orģinalitāte, vizuālais noformējums, kā arī tas, cik interesanti recepte aprakstīta.

5. Konkursa dalībniekus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs pārstāvji no portāla sievietespasaule.lv un Fiskars.

6. 10.aprīlī paziņosim konkursa uzvarētājas.

 

Par balvām:
Fiskars Functional Form cepšanas piederumi, ko veidojuši starptautiski atzīti dizaineri Tobiass Vandrups (Tobias Wandrup) un Džeikobs Heibergs (Jakob Heiberg), cepšanas procesu padara īpaši vieglu un patīkamu. Komplektā ietilpst trīs būtiski piederumi, lai smalkmaizītes un kūkas izdotos lieliskas: mīklas kuļamais, mīklas nazis un silikona otiņa. Produktu veidošanas procesā dizaineri T.Vandrups un Dž.Heibergs īpašu uzmanību pievērsuši instrumentu ērtai lietojamībai, formai, ergonomikai, materiāliem, tekstūrai, izturībai un vizuālajam izskatam.
“Mani saista enerģija, kas piemīt kustīgiem objektiem, piemēram, mašīnām un lidmašīnām: ja tu pārvietojies vai rīkojies ar kādu tehnisku aprīkojumu vai virtuves instrumentu, tam jābūt tādam, kas vislabāk atbilst konkrētajam nolūkam,” savu dizaina filozofiju skaidro Tobiass Vandrups.
T. Vandrups Fiskars produktu dizainu veido jau kopš 90.gadu beigām, un viņa veidotais dizains ir ieguvis daudzas starptautiskas balvas. Arī viņa sekotāja Džeikoba Heiberga galvenā ideja ir radīt produktus, kas uzlabo un padara vienkāršāku darba procesu. Virtuves piederumu dizaina veidošanu viņš sauc par saistošu un izaicinājumiem pilnu.

Fiskars Functional Form cepšanas piederumi veidoti raksturīgajās krāsās – melnajā un oranžajā. Ergonomiskie rokturi pieguļ rokai gluži kā cimdi, nodrošinot ērtu leņķi darbam. Piemēram, silikona otiņa ar trīs iespējamajām pozīcijām nodrošina ērtu lietošanu un rezultātā – zeltainas un vienmērīgi noklātas smalkmaizītes. Arī mīklas nazis dažādos leņķos nodrošina minimālu piepūli, bet asimetriskais silikona naža gals spēj izturēt vairāk nekā 180°C temperatūru.
Mīklas kuļamais ir veidots no nerūsējošā tērauda un pārklāts ar silikonu un speciālu pārklājumu, kas samazina mīklas pielipšanu, turklāt tas ir dizainēts tā, lai aizsniegtu visus bļodas vai sķīvja stūrus. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu