Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

KONKURSS: Mans bildinājuma stāsts

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies! 

! Sveicam uzvarētājas: “Kāzu iedvesmas grāmatu” savā īpašumā iegūst Karamele un Līga Lazdiņa!
Ar uzvarētājām par balvas nodošanu sazināsimies personīgi!

ildinājums – negaidīts vai plānots, atzīmēts, šampaniešu glāzēm skanot vai laižoties pa kalnu uz slēpēm, vienalga kad un kā, tas ir īpašs. Jo tas ir JŪSU stāsts par brīdi, kad sapratāt – jā, ar šo cilvēku es vēlos būt kopā ilgi, ilgi, es vēlos kopā ar viņu veidot ģimeni!

Vasara ir ražīgākais kāzu laiks, tādēļ SievietesPasaule.lv izsludina konkursu “Mans bildinājuma stāsts”. Konkursā aicinām piedalīties pārus, kas gatavojas savām kāzām un meklē iedvesmojošas idejas, kā padarīt savu laulību dienu neaizmirstamu. Konkursā iegūstamā balva – “Kāzu iedvesmas grāmata” jums noteikti palīdzēs!

Kas jādara: Atsūti savu bildinājuma stāstu: vienalga, cik romantisks vai varbūt pragmatisks lēmums tas bijis. Kurš bildināja, kā un kur? Savu stāstu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv. Gaidīsim līdz 15.jūlijam.
Visus iesūtītos stāstus pēc konkursa apkoposim un publicēsim portālā SievietesPasaule.lv.

Balva:
Izlozes kārtībā no visiem iesūtītajiem stāstiem noteiksim divus pārus, kas savā īpašumā iegūs “Kāzu iedvesmas grāmatu”. Balvas ieguvējus paziņosim 17.jūlijā.

“Kāzu iedvesmas grāmata”

Šī ir unikāla, Latvijā radīta grāmata par kāzu svinēšanu. Tā aicina ielūkoties sapņos, kas jau ir piepildījušies. Šajā grāmatā atradīsiet gan praktiskus padomus, gan neparastas idejas, kas pavērs pavisam citu skatu un kāzu dienas organizēšanu un svinēšanu. Tomēr šī grāmata būs neatsverams avots ne tikai kāzu, bet arī jebkuru citu svētku plānošanā un organizēšanā.

Grāmatā apkopoti Latvijas vadošo nozares speciālistu viedokļi un ieteikumi, kā arī krāšņi foto un “odziņas” no vairāk nekā 30 kāzām. Šie cilvēki dalās pieredzē, lai iedrošinātu jūs piepildīt savus sapņus! Nebaidieties sapņot, jo viss ir iespējams, un šī grāmata un tajā iekļautie stāsti to apliecina!

Grāmatas izdevējs: The White Book

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu