Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Konkurss – lielā apdāvināšana Sieviešu dienas noskaņās!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies! Rezultāti publicēti vietnē facebook.com/SievietesPasaule

au vairāku gadu garumā marts SievietesPasaulē ir pagājis akciju “Uzplauksti pavasarim!” zīmē, kad aicinām un palīdzam ikvienai sievietei uzplaukt gan iekšēji, gan ārēji. Un šis gads nav izņēmums.

Šo martu turklāt sākam ar skaistu konkursu – lielo apdāvināšanu, kad kādu veiksminieci iepriecināsim ar patiesi sievišķīgu dāvanu komplektu, kura veidošanā roku pielikuši mūsu draugi no Madam Baron skaisto zeķu veikaliem, Avon Latvija, stiligassomas.lv – izdevīgie somu koppasūtījumi no bāzēm, Nela Strenge Gems rotaslietas, Penelopes tauriņi aksesuāri, kosmētikas zīmols Catrice un apgāds Zvaigzne ABC.

Dāvanu grozā, kura balvu fondu veido sievišķīgas balvas vairāk nekā 150 eiro vērtībā, tu atradīsi gan smaržas, gan jaunu somu pavasarīgos toņos, gan dekoratīvās kosmētikas komplektu no aktuālajām 2016.gada pavasara/vasaras kolekcijām. Būs arī krāšņas rotas un aksesuāri, kā arī dāvanu karte skaisto zeķu veikalā un sievišķīga lasāmviela!

Viss, kas tev ir jādara:

  1. Jādodas uz Facebook.com, jākļūst par SievietesPasaule Facebook lapas sekotāju.
    Neviens neiebildīs, ja kļūsi arī par mūsu lielisko dāvanu devēju lapu sekotāju, protams, ja vien to jau nedari! 🙂
  2. Jādalās ar tur publicēto konkursa ziņu un albumu ar saviem draugiem!

Laimīgo sievišķīgo balvu komplekta ieguvēju paziņosim 8.marta dienas vidū! 

 

Šeit vairāk par to, kas tad būs ielikts sievišķīgo dāvanu grozā:

Avon jaunais aromāts “Dreams”
Atmodini sapņus. Atceries svētlaimīgās gaidas un daudzos jaunības sapņus. Nevainīgums, optimisms. Atceries aizmirstos sapņus un liec tiem piepildīties. Avon Dreams – maigs sulīgas plūmes, pildītas rozes un intensīvas koksnes sajaukums. 
Lai skaistām smaržām piepildīts pavasaris!

 

Sievišķīgs sieviešu tauriņš no Penelopes tauriņi
Penelopes tauriņi, kas rada gaumīgus aksesuārus sievietēm, vīriešiem un bērniem, dāvanu grozā liek elegantu un svinīgu sieviešu tauriņu – bante, tumši violetā krāsā ar melnām mežģīnēm. Šim tauriņam ir brošas aizdare, kas ļaus to piestiprināt ne tikai pie blūzes, bet arī žaketes, kleitas vai svārkiem.

 

Dāvanu karte EUR 30 vērtībā Madam Baron veikalos
Iedomājies saulainu vasaras dienu un pastaigu parkā. Iedomājies randiņu ar draudzenēm, augstpapēžu kurpēs un perfektus aksesuārus, kas liek atskatīties ne tikai vīriešiem, bet jo īpaši sievietēm! Tā esmu es, Tava Madam Baron. Es mīlu kvalitatīvas zeķes un zeķbikses, perfektus legingus, getras, roku un kāju dekorus. Un bezgalīgi daudz mežģīnes! 

Rotu komplekts no Nela Strenge Gems
Nela Strenge Gems, tas ir unikāls dizains, rūpīgs roku darbs, Swarovski kristālu un akmeņu mirdzums – tas viss padarīs īpašu jebkuru svētku tērpu vai būs unikāls, elegants akcents ikdienas tēlam. Šajā konkursā startē piesātināti sārtais komplekts, kurā ietilpst auskari un aproce.

 

Soma pavasarīgos toņos no stiligassomas.lv
Stiligassomas.lv – somu koppasutijumi no bāzēm, ir iespēja savu īsto somu izvēlēties no ārkārtīgi plaša klāsta, turklāt iegādāties to par ražotāja cenām un saņemt ar piegādi jebkurā vietā Latvijā!
Šajā konkursā stiligassomas.lv piedāvā laimēt MODA mākslīgās ādas somu (27x36x17 cm).

Sievišķīga lasāmviela no apgāda Zvaigzne ABC
Zvaigzne ABC tevi šajā pavasarī iepriecinās ar sievišķīgu un aizraujošu lasāmvielu – grāmatām “Kā būt parīzietei vienmēr un visur” un “Maoru dievietes asaras”. 
Grāmata “Kā būt parīzietei vienmēr un visur” atklās, kā dzīvo, ko domā, kā ģērbjas, ko ēd, kā priecājas un mīl parīzietes, turklāt ļaus noticēt, ka ikviena sieviete var būt parīziete, ja vien viņai piemīt tās īpašais šarms. 
Savukārt grāmata “Maoru sievietes asaras” aizvedīs tevi pa pēdām aizraujošai ģimenes sāgai ar neparastiem likteņa pavērsieniem, pārsteidzošiem vēstures faktiem, krāšņu dabu un spilgtu dažādu kultūru atspoguļojumu.

Dekoratīvās kosmētikas komplekts no CATRICE
Vācu kosmētikas zīmols CATRICE dāvās tev īpašu kosmētikas komplektu, kurā ietilpst:
1. CATRICE Even Skin Tone Beautifying bāze
2. CATRICE Eye‘Matic Dip Liner Waterproof acu laineris
3. CATRICE Ultimate Colour Lip lūpu krāsa 
4. CATRICE Luxury jaunās paaudzes nagu laka miesas krāsas toņos 
5. CATRICE Sun Glow Mineral bronzējošais pūderis 
6. CATRICE Absolute Eye Colour Mono acu ēnas

Dalīties.

Atstāt Ziņu