Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Ko celt galdā Vīriešu dienā?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

23.februārī tiek atzīmēta Vīriešu diena – kurš nu to atzīst un svin, kurš ne. Taču, ja jau mums sievietēm ir sava diena (turklāt pēc daudzu vīriešu uzskata, mums ir pat vairākas, jo Valentīndiena arī esot domāta sievietēm), lai jau arī mūsu vīriešiem tiek prieks par viņu īpašo dienu.

Mēs ierosinām- pārsteidz savus mīļotos vīriešus (vīru, tēvu, brāli, dēlu) ar garšīgu ēdienu. Ne velti ir teiciens – vīrietim mīlestība iet caur vēderu. Un paši jau viņi tam piekrīt. Pagatavo sava vīrieša mīļāko ēdienu! Taču, ja Tev nav ideju, ko celt galdā, lūk, daži mūsu ierosinājumi:

ĪSTAM VECIM: Borščs ar degvīnu  
Kreptīga zupa, turklāt tās gatavošanā izmantots degvīns. Labs variants tiem, kam garšo pikanti ēdieni.

(recepte šeit>>)

 

 

 

MEDNIEKAM: Pildītie gaļas veltnīši
Ja viņš katru dienu prasa vien – gaļu, gaļu un atkal gaļu!, tad skaidrs, ka tavs vīrietis ir īsts mednieks. Palutini viņu ar cūkgaļas veltnīšiem, kas pildīti arī ar gaļu!

(recepte šeit>>)

 

 

VESELĪGAJAM: Puravu salāti
Sportiskam vīrietim, kas rūpējas  par veselību cel galdā ziemas lieliskāko C vitamīna avotu- puravu!  

(recepte šeit>>)

 

 

 

KĀRUMNIEKAM: Banānu šķēlītes šokolādē
Banāns, pirmkārt, ir viens no top produktiem, kas veicina organismā testosterona veidošanos, tātad produkts, kas paaugstinās tava vīrieša libido. 

(recepte šeit>>)

 

 

SENTIMENTĀLAJAM: Atceroties bērnību- poņčiki
 Pārsteidz viņu ar bērnības atmiņām un garšu. Noskaidro, kas ir viņa mīļākais bērnības gardums un pagatavo to! Varbūt tie bija poņčiki?   

(recepte šeit>>)

 

 

 

 

 


Dalīties.

Atstāt Ziņu