Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Kāpēc ziemā doties uz SPA un kuru vietu izvēlēties

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Priekšā gada nogales brīvdienas, daudz tumšu ziemas vakaru un sniegotu brīvdienu. Kā labi un patīkami pavadīt laiku? Kā sevi un tuviniekus iepriecināt? SPA centra apmeklējums, šķiet, ir viens no lieliskiem atpūtas veidiem, ko izvēlēties tieši ziemā. Kāpēc? Lasiet tālāk un uzziniet!

 •  Iespēja kārtīgi sasildīties un “noķert” pludmales sajūtu
  Ziemā jārēķinās ar aukstumu un sniegu, kas nebūt nav tās patīkamākās lietas. Vairums cilvēku tomēr dod priekšroku siltai vasarai. SPA ir lieliska vieta, kur kaut uz īsu brīdi noķert šo pludmales sajūtu.
 •  Pret tumsu un drūmām domām ar gaismu un pozitīvām emocijām
  Tumsa un aukstums liek justies vairāk nomāktiem, piezogas drūmas domas. Kā ar to cīnīties? Ar gaismu, siltumu, pozitīvismu — to visu atradīsiet SPA, kur parasti ir padomāts par šādu gaišu un relaksējošu vidi.
 •  Ūdens relaksēs un uzlabos pašsajūtu
  Nav nekāds noslēpums, ka ūdens procedūras ir relaksējošas, palīdz uzlabot fizisko pašsajūtu, mazina muskuļu sasprindzinājumu, uzlabo veselību un stiprina imunitāti.
 •  Mazini stresu un “uzlādē” savas baterijas
  Nesteidzīga atpūta SPA centrā arī palīdzēs mazināt stresa līmeni, kaut uz brīdi atslēgt domas no darbiem un pienākumiem. Lai no sevis kaut ko dotu, arī savas baterijas ir regulāri “jāuzlādē”. SPA apmeklējums to noteikti palīdzēs izdarīt.
 •  Ļauj par sevi parūpēties profesionāļiem
  SPA centri piedāvā ne tikai laisku atpūtu baseinos un pirtīs, bet arī dažādas procedūras ķermenim. Ļaujieties profesionāļu gādīgajām rokām, kas ātri vien liks justies daudz labāk. Varat izvēlēties masāžu, aromterapijas procedūru, īpašus SPA rituālus, procedūru ar karstajiem akmeņiem vai jebko citu, kas ir jūsu izvēlētā SPA centra piedāvājumā.

Kādu SPA izvēlēties?

 

Pēdējos gados Latvijā SPA piedāvājums ir kļuvis ļoti plašs. Varat izvēlēties gan nelielus un omulīgus SPA centrus kādā mazākā pilsētā, gan jau pārbaudītas vērtības, kā piemēram, Hotel Jūrmala SPA Latvija, kas nekad neliks vilties ar savu kvalitāti un plašo piedāvājumu. SPA izvēle atkarīga no tā, cik ilgu laiku tur vēlaties pavadīt, kā arī cik liels ir atvēlētais budžets. Varat iegādāties kādu konkrētu procedūru vai noteiktu stundu skaitu SPA atpūtas zonā, kas būs ekonomiskāks variants. Vai arī atpūsties pēc pilnas programmas — ar nakšņošanu, brokastīm, plašu SPA zonas izmantošanu un dažādām aktivitātēm, kas visbiežāk jau ir iekļautas kopējā piedāvājumā.

Labs veids, kā izmantot izdevīgus cenu piedāvājumus, ir ieskatīties dāvanu servisa “Lieliska Dāvana” klāstā, kur vienmēr ir apkopoti Latvijas un kaimiņzemju SPA centru izdevīgākie piedāvājumi. No jau pieminētā Hotel Jūrmala SPA Latvija tur atrodami vairāk nekā desmit dažādi piedāvājumi cenās no 20 līdz pat 150 eiro. Lai iegādātos kādu no šiem Hotel Jūrmala SPA Latvija piedāvājumiem, ienāciet: https://www.lieliskadavana.lv/hotel-jurmala-spa.

Protams, ne tikai Rīgā un Jūrmala ir lieliskas SPA viesnīcas. Tādas atradīsiet arī citos novados. Plašs un kvalitatīvs piedāvājums ir Siguldā un Cēsīs, kur ziemā noteikti ir vērts aizbraukt, lai izbaudītu gan SPA, gan ziemas sporta veidus.

Ja gribat noķert maza ceļojuma sajutu, tad ir vērts padomāt par SPA priekiem Igaunijā vai Lietuvā. Arī šos piedāvājumus varat atrast www.lieliskadavana.lv.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu