Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Kā iepirkties, lai ietaupītu laiku sev un savai ģimenei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nav noslēpums, ka mums patīk iepirkties un bieži vien esam gatavas lielveikalos pavadīt garas stundas: ir izpētīts, ka sievietes astoņus gadus no savas dzīves velta ģimenei vajadzīgās pārtikas un mājsaimniecības preču, kā arī apģērbu iegādei.* Latvijā pirmais interneta lielveikals www.e-maxima.lv sniedz lielisku iespēju izbaudīt iepirkšanās procesu, vienlaikus ietaupot laiku, ko varam veltīt sev un savai ģimenei.

Internets ir kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu, uz ko paļaujamies savās ikdienas gaitās, taču līdz šim iegādāties pārtikas preces plašā sortimentā par izdevīgām cenām internetā Latvijā nebija iespējams. Šī gada martā atklātais pirmais interneta lielveikals Latvijā www.e-maxima.lv piedāvā klientiem sarūpēt teju visas nepieciešamās ikdienas preces, tostarp pārtiku, ātri un ērti, neizejot no mājām. Šo iespēju īpaši novērtē tās pircējas, kuras nevēlas diendienā nest smagos iepirkumu maisus, kā arī māmiņas.

Izmantojot interneta piedāvājumu, ir iespējams laikus pasūtīt dažādus gardumus gan svētkiem, gan ikdienai. No īpaša piedāvājuma varam izvēlēties sev tīkamākos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, kuri trīs dienu laikā tiks pagatavoti speciāli pēc pasūtījuma. Māmiņām, kuras labprāt pašas gatavo maltīti ģimenei, interneta lielveikals piedāvā recepšu sadaļu, ar kuras palīdzību iepirkšanās kļūs vēl vienkāršāka. Ar vienu peles klikšķi virtuālajā iepirkumu grozā tiks pievienoti visi receptē minētie produkti, kas nozīmē – nekādas skraidīšanas pa lielveikalu ar bērnu pie rokas, meklējot vakariņām nepieciešamos produktus!

Lai atvieglotu bērnu vecāku ikdienu, e-maxima.lv piedāvājumā ir iekļauts vairāk nekā 1000 preču, kuras ikdienas gaitās noderēs gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan skolēniem. Iepirkšanos patīkamāku noteikti padarīs arī fakts, ka pirkumiem līdz 19.98 Ls piegādes maksa ir 2,99 Ls, bet pasūtījumiem virs 19.99 Ls tā būs bez maksas. Lai norēķinātos par pasūtījumu, nepieciešama pieeja „Swedbank”, „SEB” vai „Nordea” internetbankām, bet par turpmāko jau parūpēsies e-lielveikala personāls.

Tāpat kā iepērkoties jebkurā “Maxima” veikalā, arī veicot pirkumus internetā, ir iespēja izmantot “Paldies” karti, uzkrājot lojalitātes punktus jeb “Maxima” naudu.

www.e-MAXIMA.lv iegādātās pārtikas un sadzīves preces pie savām namdurvīm varēs saņemt pircējas ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā, Mārupē, Ķekavā, kā arī Garkalnes novada Amatniekos, Baltezerā, Langstiņos, Priežlejās, Sunīšos un Sužos, turklāt, kā stāsta interneta lielveikala pārstāvji, drīzumā plānots piegādes adrešu skaitu vēl paplašināt.

Noskaties, kā e-Maxima iepērkas Tavā vietā!


*Kompānijas „GE Money” dati

Dalīties.

2 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Šī patiešām ir laba ideja! Sakritība vai kas, bet tieši pāris dienas atpakaļ piereģistrējos e-maximā, interneta veikalā tiešām ļo-oti plašs sortiments,arī ļoti pārskatāms un viegli lietojams, BET tālāk par reģistrēšanos netiku, jo diemžēl par pirkumiem nevar norēķināties no manas internetbankas, žēl..Ceru, ka drīz tas mainīsies, jo man kā jaunai māmiņai šis tiešām noderētu- lai kādus lielākus pirkumus pieved pie mājas!

  2. Jana Makojeva on

    Man arī patīk šī ideja, tikai gribētos dzirdēt kādas atsauksmes no tiešajiem e-maximas klientiem, vai viss tik tiešām strādā tik vienkārši un kvalitatīvi 🙂

Atstāt Ziņu