Vārda dienu svin: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

Jogas diena Mārupē: Atklāj savu dvēseli!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ad, kad tu atklāsi savu dvēseli, tu atklāsi savu būtību un Dievu. Dievs nav kaut kur ārpusē- kā teica Yogi Bhajan: „Es un Dievs esmu viens”.

“Mūsdienās visa informācija ir pieejama, tu visu vari zināt par to, kā sevi sakārtot un atrast, bet vai tu to dari, vai tā ir tikai filozofija? Zināšanas par gudrību kļūst tikai tad, kad tā ir tava pieredze. Tādēļ es šajā nodarbībā daudz nerunāšu mēs darbosimies vairāk praktiski,”- par jogas dienu stāsta jogas pasniedzēja Evija Blūmentāle.

Jogas dienas “Atklāj savu dvēseli!” programma:

8.jūnijs
13.00 Joga pie dabas
Nodarbība- lai tiktu galā ar laika spriedzi un izjustu to, ka mēs visi esam viens

15.00 Veģetāras pusdienas un sarunas pie tējas

16.00 Yogi Bhajana video lekcija „Atklāj savu dvēseli” un meditācija

17.30 Sarunas pie tējas un dalāmies pieredzē

KUR: kundalini jogas studijā “Kundal”, Mārupē, Dzelzceļa iela 45
CENA:
Ls 10
Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī  jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Īpašs piedāvājums māmiņām!
Māmiņas var nākt kopā ar bērniem (vai arī vest tikai bērnus uz nodarbībām), jo paralēli pieaugušo nodarbībām visas dienas garumā būs nodarbības bērniem- zīmēšana, spēles un joga. Maksa- 7 Ls. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta! Raksti- seminari@sievietespasaule.lv!

 

ATSAUKSMES:

“Patika tas, ka bija laiks visām sanākt kopā un pajogot ne telpās. Cita vide, cita pieredze līdz šim nebiju jogojusi ārā.
Lekcija bija ļoti laba. Yogi Bhajan bija Skolotājs ar lielo burtu.
Hmm kas nepatika? Nevar teikt, ka nepatika, bet tāda ir realitāte, ka labi pavadītais laiks vienmēr paskrien vēja spārniem, tā bija arī šoreiz.”

“Skaista saulaina diena, labi saplānots pasākums – nodarbība ozola zaru paēnā, jaukas sarunas tējas pauzes laikā, Jogi Badžana DVD lekcija, pēc kuras visi kaut kā saņēmāmies un meditācijas laikā noturējām paceltas rokas daudz ilgāk kā ierasts. Laiks paskrēja ļoti ātri.”

“Pirmkārt, liels paldies, ka atļāvāt man pajogot Jūsu kompānijā! Tāds drusciņ kā brīnums, bet tas ir arī pierādījums tam , ja cilvēks ļoti grib, tad viss sakārtojas un pakārtojas viņa vēlmei. Vajag tik gribēt!
Četrus gadus vispār nebiju jogojusi un es biju pār laimīga no laimīgās apstākļu sakritības un vēl plus, ka es pēc 2 gadu filozofēšanas , sadūšojos pati un , ka Jūs piezvanījāt un atgādinājāt , jo laikam vienu brīdi jau biju atmetusi ar roku , bet Jūsu zvans mani uzmundrināja , es saņēmos . Par konkrēto dienu runājot, man PATIKA VISS , vienīgi es maz ko sapratu no skolotāja lekcijas , jo manas angļu valodas zināšanas ir vārgas, bet es baudīju mieru un klusumu, ar domu, kad es vēl tā mierīgi pagulšņāšu zālīte un neko nedarīšu!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu