Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Jo man viņa ir vislabākā… Māmiņdienas konkurss noslēdzies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eiz gadījās lasīt ļoti skaistu salīdzinājumu: mātes mīlestība esot kā aplis, kam nav ne sākuma, ne beigu. Tā tikai apļo un apļo, aizvien plašāk un plašāk, skarot ikvienu, kas ir tai pietuvojies. Apņemot tuvākos kā rīta dūmaka, sasildot kā pusdienslaika saulīte un apsedzot ar tik skaistu seģeni kā naksnīga zvaigžņotā debess. Mātes mīlestība esot kā loks, kam nav ne sākuma, ne beigu.

Arī daudzās no jūsu vēstulēm bija lasāma un jūtama apbrīna par to bezgalīgo mātes mīlestību, par mūsu mammu neizmērojamo spēju celties, iet un darīt, par to pacietību un gudrību, ar ko viņas apveltītas. Ļoti ceram, ka visus tos labos vārdus, novērtējumu un apbrīnu, ko atklājāt mums savos stāstos, šajā Māmiņdienā uzdrošināsieties “uzdāvināt” arī savām mammām tieši, nosūtot mīļā vēstulītē vai pasakot personīgi.  

Kā jau noprotat, mūsu uzdevus, lai arī emocionāls un patīkams, tomēr bija arī grūts, jo  ar sievišķīgo pārvērtību dienu varēsim iepriecināt tikai vienu no stāstu varonēm.

Šoreiz tā ir Marija Kancāne, kuru meita Egita pieteica ar šādu stāstu:

“Mana mamma ir vislabākā. Un visskaistākā, protams. Un visstiprākā. Viņai padodas visgaršīgākās kotletes (viņa ir Latgales godu saimniece), vispūkainākie teliņi (viņai ir daudz mū-mammu kūtī) un vissmaržīgākās lilijas dobēs (viņai patīk audzēt puķes). Mēs viņai esam trīs meitas. Ja, saskaņā ar Ziedoņa epifāniju, mammas mēdz pārtīties meitās, mums visām trijām ticis tāds īsts un silts lauku dzijas kamols, no kura uztīt pa pavedienam, lai silti visiem, kas apkārt. Viņa mums nemēdz padoties. Pirms dažiem gadiem viņai nodega māja. Nu, tā, ka nekā, nekā vairāk nepalika. Noslaucīja asaras un strādāja tā, ka atkal ir viss, ko vajag, lai mājas sauktu par mājām. Kopš tā gadījuma ar māju mēs cenšamies viņai atgriezt ticību tam, ka notiek arī labie brīnumi. Es zinu, ka šis konkurss varētu palīdzēt ticēt. Piešķirt mirdzumu. Uzputināt zelta putekļus visam, kas notiek. Pasmaidīt. Jo pucēties viņai patīk. Un, kad sapucējas, viņa ir īsta dāma un labprāt uzdejo kādu valceri ar mazdēliem!”  

Apsveicam Mariju un ļausim arī jums pa atslēgas caurumiņu ielūkoties viņas sievišķīgo pārmaiņu dienā, kas notiks jau nākamnedēļ.

Tikmēr īpaša pateicība no kosmētikas zīmola AVON arī četru citu aizkustinošu stāstu autoriem: Aijai Kārkliņai, Ilutai Granovskai, Tomam Lielkalnam, Inārai Určai. Ar jums sazināsimies personīgi par pārsteigumu balviņu saņemšanu!

 

Mīlestības pilnu Māmiņdienu vēl:

Dalīties.

4 komentāru

  1. Sakiet, lūdzu, kad sazināsies ar mammām, kas guva īpaša pateicību no kosmētikas zīmola AVON?! 🙂

  2. Māmiņdiena jau pagājusi, no AVON ne ziņas. Varbūt līdz Ģimenes dienai 15.maijam tiksim pie pārsteiguma balvas?

Atstāt Ziņu