Vārda dienu svin: Zigfrīds, Ainārs, Uva

Jaunums- nodarbība ‘Dziedināšana ar kustību’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Ķermeņa kustība ir vārds, ko izteikusi dvēsele”
/Viljams Šeldons/

kdiena, pienākumi un steiga rada nebeidzamu notikumu un domu virpuli, kas ar laiku nogurdina. Mēs kļūstam saspringtas, nogurušas, apātiskas un daudz ko darām automātiski, pat nepieslēdzot apziņu. Vai tas izklausās pazīstami? Tad šī nodarbība ir paredzēta tieši Tev! Aicinām piedalīties nodarbībā „Dziedināšana ar kustību”, lai atbrīvotu savu patieso būtību, atslābinātos un nokratītu ikdienas ”ierobežojošās bruņas”. Nodarbību vadīs kundalini jogas pasniedzēja Evija Blūmentāle.

Jogas pasniedzēja Evija Būmentāle:“Kustība un deja var būt labs pamats apziņas attīstībai, kam savukārt ir dziedinošs spēks. Sēdošs mazkustīgs ikdienas dzīvesveids rada problēmas mūsu ķermenī, parasti mugurkaulā, bet lai cilvēka ķermenis būt vesels muskuļiem ir nepieciešama slodze.
Kustība un deja ir vienkārši līdzekļi, kas spēj vienlaicīgi dziedināt gan ķermeni, gan dvēseli. Ar brīvām kustībām, bez lielas ‘prātuļošanas’ fiziski darbojoties un izmēģinot sev jaunas neraksturīgas kustības, cilvēkam ir izredzes labāk iepazīt sevi, atraisīties, atbrīvoties no negatīvajām emocijām un mainīties vēlamā virzienā.”

 

Nodarbības programma:
Iedziedāšanās- noskaņošanās uz kundalini jogu
Elpošanas vingrinājumi- lai uzņemtu enerģiju un atbrīvotos
Iesildīšanās- izkustinām, atbrīvojam un sagatavojam ķermeni aktīvākām kustībām
Krija (vingrinājumu komplekss) „Relaksācijas kustības”- ritmiskas, nepiespiestas, graciozas un brīvas kustības, lai atbrīvotu gan ķermeni, gan prātu un ļautu atbrīvoties no emocionālajām traumām. Fonā skanēs ritmiska mūzika
Relaksācija- ļausimies, lai pārmaiņām ir laiks un vieta, relaksācijas laikā ķermenis atjaunojas un dziedina sevi
Meditācija- lai atbrīvotos no stresa un uzkrātajiem emocionālajiem konfliktiem
Beigu dziesmas

KAD:  2.maijs plkst. 18:30
KUR:
jogas-studijā Matīsa ielā 31
CENA:
Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz 30.aprīlim jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Par to, kas ir kundalini joga un ar ko tā atšķiras no citiem jogu veidiem, lasi šeit->

ATSAUKSMES no iepriekšējām Evijas vadītajām nodarbībām:

“Šī bija mana pirmā saskare ar jogu, ja neskaita jogas elementus vingrošanas nodarbībās, ko kādreiz regulāri apmeklēju. Man patika, ka visas tās dziļi filozofiskās lietas Evija arī atklāja, bet neuzbāzīgās devās. Mans mērķis bija nedaudz sakārtot sevi, atrast kādu metodi, kā nomierināties, relaksēties, ieklausīties savā ķermenī. Tas bija brīnišķīgi! Divas stundas miera, piparmētru tējas, sevis iepazīšanas, relaksācijas.”

“Es tikai varu teikt, ka biju nokļuvusi citā pasaulē un biju pārsteigta, ka var būt arī tā, ka var un vajag dzīvot tādā mierā, nestresojot. Bija tāds kontrasts ikdienas steigai. Mirklis apstājās mierā, harmonijā, ļāva palutināt sevi.”

„Seminārā, apguvu dažādus elpošanas vingrojumus, meditēju, dziedāju un relaksējos. Patīkami bija tas, ka visu semināra laiku telpā valdīja patīkams miers un klusums, kas ļāva atslābināties un baudīt, nedomājot par ikdienas steigu, darbiem un citām tajā brīdī mazsvarīgajām problēmām.”

„Man ļoti patika tas , ka jūs ļaujat diezgan brīvi , pašam izlemjot ko un cik daudz darīt.Ja, nodarbība bija tiešām jauka. Dienas noslēgumā biju spārnos”

Dalīties.

Atstāt Ziņu