Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Jauns romāns – Ideāli partneri

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apgāds Kontinents klajā laidis Morīnas Martellas romānu Ideāli partneri. Romānā stāstīts par to, kas notiek, kad sieviete grib iekarot vīrieša pozīcijas profesionālajā jomā?

Stāsts sākas ar to, ka Makhjūsas un Daninga detektīvu aģentūra iegūst katra detektīva sapņu uzdevumu – pazudusi augstāko aprindu meitene. Pasūtītāja čeka summa pārsniedz pusgada bilanci un nāk īstajā laikā, jo ekonomiskās svārstības ir nopietni ietekmējušas reiz plaukstošo uzņēmumu.

Aģentūras direktors un spīdeklis – Gerijs – azartiski pūlas atrisināt mīklaino pazušanu, veltīdams lietai  gadiem ilgi trenēto izmeklētāja prātu un iemaņas, un teju visu savu laiku. Reiz, devies uz īpaši bīstamu apkaimi, Gerijs neveiksmīgi krīt, un pāris mēnešus spiests pavadīt slimnīcā.

Lietā iesaistās vēl jo optimistiskāk noskaņotā Enija, kuras mūža sapnis ir kļūt par detektīvi – sevišķi mīklainu lietu izmeklētāju. 

Latvijas lasītājam jau zinami tādi M.Martellas romāni kā Holivudas blūzs un Zvaigznēs ierakstīts. Smiekli, jautrība, dzīves un liktena ironija uz katra soļa. Vai tiešām katrs ir pats savas laimes kalējs?

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu