Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Izrādās, ka sejas āda patiešām var starot!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asaras sākumā Latvijā tika prezentēta jauna, ļoti progresīva, taču maiga ādas kopšanas sistēma ARTISTRY™ IDEAL RADIANCE, ko ražo un izplata uzņēmums Amway. 

Kā kosmētikas prezentācijā uzsvēra ARTISTRY zīmola treneris Andžejs Savickis (Andrzej Sawicki), “IDEAL RADIANCE līdzeklis piešķir ādai nepārspējumu starojumu. Tā pamatā ir sešdaļīga, izgaismojoša sistēma, kurā izmantota 3D tehnoloģija, kas vērsta pret kairinājumu, pārmērīgas pigmentācijas rašanos un aizsargā ādu pret ārējās vides faktoriem”.


SievietesPasaule nolēma izmēģnāt šo produktu līniju. Un, lūk, mūsu vērtējums!

Plankumu korektors
Ļoti koncentrēta formula, kas ir paredzēta un darbojas, lai likvidētu pat visgrūtāk novēršamos tumšos plankumus un nevienmērīgu ādas krāsu, iegūstot daudz vienmērīgāku un starojošāku ādas toni.

Vērtē Annija:
Izmēģināju plankumu korektoru uz vaigu galiem, kas izceļas ar plankumiņiem un sārtumu. Āda patiešām izlīdzinājās jau pēc +/- 10 dienām par kādiem 25%. Šim krēmam efekts ir vismanāmākais, jo to lietoju arī pēc sauļošanās, un sarkanie vaigu gali pazuda divdesmit minūšu laikā (parasti tie turas pusi dienas). Pigmenta pleķīšiem krēms nav tik draudīgs, taču uzlabojumi ir manāmi, lietojot visus krēmus kopā.
Iepakojums: neliels (15 ml), tieši tāds, lai varētu paņemt līdzi un laiku pa laikam palutināt ādu – gan pēc saules stariem vai vēja, gan mājās kopā ar ikdienas krēmu.
Konsistence: viegli uzklājams. 

 

Izgaismojošs mitrinošais krēms
Ļoti bagātīgs, intensīvi mitrinošs krēms, kas palielina ādas spīdumu, uzlabojot ādas toņa vienmērīgumu un atjaunojot ādas dabisko mitruma barjeru.

Vērtē Annija:
Krēms, kas bagātina un mitrina vienlaicīgi. Lietoju no rīta un vakarā, vakarā mazāk. Varu teikt, ka atstāj ilgstošu efektu, jo tās pāris dienas, kad to nelietoju, sajutu, ka āda joprojām nezaudē mitrumu. Ar lielāko daļu krēmu man nav bijusi iespēja izlaist kādu dienu bez to uzklāšanas, jo seja uzreiz kļuva sausa, taču šis Artistry krēms kopumā uzlabo ādas struktūru un to mitrina.
Iepakojums (50 ml): ērts mājas lietošanai.
Konsistence: Esmu šķidro krēmu piekritēja, man būtu vairāk patikusi nedaudz šķidrāka konsistence, bet tā biezums netraucē uzklāšanai un nerada nekādu smaguma sajūtu. Āda elpo labi, un jau pēc īsa mirkļa krēms vairs nav jūtams.

 

Izgaismojošs ekstrakts
Zīdains koncentrāts, kas ātri uzsūcas ādā, sniedz vēl nebijušu izgaismojošu spēku, būtiski samazinot pārlieku lielu pigmentāciju un strauji palielinot hidratācijas līmeni.

Vērtē Annija:
Izgaismojošais ekstrakts ir absolūts mans favorīts no testētās trijotnes. Šķiet, pateicoties tieši tam, mana sejas āda ir kļuvusi manāmi veselīgāka un, atļaujos domāt, arī vizuāli jaunāka. Krēms mitrina vienkārši fantastiski, efektīvi, bez taukainības, viegli iesūcas ādā. Āda ir kļuvusi gaišāka, itkā caurspīdīgāka, iedegumam tas netraucē, drīzāk papildus mitrina un novērš saulītes vai solārija sausinošo efektu. Šo nēsāju līdzi un lietoju izbraucot no pilsētas.
Iepakojums (30 ml): Ērts, neliels, ar pateicīgu formu un dozatoru. Iepakojums ir vienkārši skaists un gaumīgs.
Konsistence: Šķidrs, klājas viegli un tikpat viegli iesūcas ādā, praktiski bez smaržas.

 

“Lietojot  Atristry trijotni, esmu „pazaudējusi“ kādus piecus gadus sejā. Sejas āda ir kļuvusi starojoša un „svaigāka“. Saņemu komplimentus. Līdz šim, kad reklāmās dzirdēju formulējumu „starojoša āda“, uztvēru to kā tīrāko reklāmas triku un fotošopa efektu, tomēr izrādās, ka sejas āda patiešām var starot un atgūt krāsu! Arī iepakojuma dizains ir gan pievilcīgs, gan praktisks,” rezumē Annija. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu