Vārda dienu svin: Aīda, Ida, Vida

Izmēģini, kādi ir Fiskars virtuves naži

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai esi pamanījusi, ka ēdiena gatavošana un ēšana kā brīvā laika pavadīšanas veids ir kļuvis par izteiktu tendenci? Virtuve un tās piederumi ir ne tikai mūsu darba vide, bet tā atspoguļo mūsu dzīvesveidu un arī personību, kādas esam. Nazis ir viens no svarīgākajiem virtuves piederumiem mājās gan aizrautīgām ēst gatavošanas entuziastēm, gan tām, kuras virtuvē ienāk vien nepieciešamības spiestas.

Virtuvē, tāpat kā citās dzīves telpās, ir vērojamas pārmaiņas. Aizvien biežāk virtuve kļūst par sabiedrisku vietu, kur tiek gatavots ne tikai ēdiens, bet laipni gaidīti arī draugi un radinieki. Tas nosaka tendenci, ka aizvien vairāk saimnieču domā ne tikai par funkcionalitāti, bet arī virtuves un tās piederumu dizainu. Īpaši tām lietotājām, kuras sevi uzskata par entuziastiskām mājas pavārēm, ir augstākas prasības pret virtuves instrumentiem, kurus lieto. Nazis bijis, ir un būs viens no svarīgākajiem virtuves piederumiem, tāpēc Sievietespasaule.lv sadarbībā ar Fiskars aicina – piedalies produktu testā un laimē iespēju izmēģināt jaunos Fiskars Edge sērijas nažus. Piesakies, kļūsti par vienu no testētājām un pastāsti par Fiskars nažu brīnumdarbiem tavā virtuvē arī mums!

 

Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu Fiskars testam norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai laimēšanas gadījumā varam ar Tevi sazināties! 
Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit!
Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika! Tavu pieteikumu gaidīsim no 30.jūlija līdz 5.augustam(ieskaitot). Trīs produkta testētājas paziņosim 8.augustā, bet jau pēc kāda laika publicēsim viņu vērtējumus par šo produktu.

 

PAR FISKARS EDGE ZĪMOLA NAŽIEM
Šobrīd tradicionālais nažu dizains ir papildināts ar jauniem asmeņiem, rokturu materiāliem un raksturīgām krāsām. Starp pašreizējām tendencēm ir elpu aizraujoši naži vienotā krāsā un ar noteiktu, gludu dizainu. Lietotāji nažus vērtē pēc funkcionalitātes: izturība, balanss, viegla lietošana un kopšana ir svarīgākās īpašības. Lietotāji vēlas drošus produktus, kas ir izturīgi, uzticami un viegli lietojami un kopjami. Veselības un higiēnas aspektiem arī ir nozīmīga loma nažu dizainā. Papildus lietotāji vēlas, lai produkta dizains ir moderns, interesants un atspoguļo to unikālo personību un stilu. Tam, protams, tagad ir viegli noticēt, jo virtuve ir kļuvusi par sabiedrisku vietu, kur tiek gatavots ne tikai ēdienu, bet laipni gaidīti arī draugi un radinieki.

Ņemot vērā šīs tendences, radīts Fiskars Edge nažu klāsts, kas ir antīka darbarīka moderna interpretācija. Edge progresīvais dizains ir vienkāršības, plūdlīnijas formu un spēcīgas funkcionalitātes apvienojums, iedvesmots labākajās Fiskars dizaina tradīcijās. Enerģiskais produktu klāsts ievēro jaunākās virtuves un dzīves stila tendences.

Edge zīmola naži ir moderni un universāli, tādēļ Fiskars Edge nažu klāsts apmierinās pat visprasīgāko saimnieču vēlmes. Fiskars Edge naži ir gludi, pilnīgi melni dizaina priekšmeti ar vienkāršu, bet stilīgu oranžu detaļu, kas piešķir jaunu un enerģisku akcentu virtuvē. Tie apvieno gan Austrumu, gan Rietumu virtuves ietekmi. To asmeņos ievērotas Japānas un Eiropas tradīcijas, un tie ir paredzēti visdažādākajām funkcijām. Vienmērīgā pāreja starp rokturi un asmeni ļauj nazi vieglāk pārvietot rokā, lai piemērotos dažādiem griešanas stiliem un atrastu visērtāko rokas pozīciju. Turklāt naža rokturis ir liets tieši uz asmeņa, nodrošinot savienojumu higiēnu un izturību. Asmens pārklājums nodrošina augstu izturību pret koroziju un padara Edge nažus vienkārši un viegli tīrāmus un kopjamus. Savukārt 2,3 mm biezais asmens sniedz kontrolētu un ērtu griešanu. Fiskars Edge nažus var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.

Fiskars Edge nažu sēriju radījis dizaineris Tobiass Vandrups – vīrs, kurš izstrādājis arī citus atzītus Fiskars nažus, piemēram, FunctionalForm un Fuzion. T. Vandrups Fiskars produktu dizainu veido jau kopš 90.gadu beigām un viņa dizains ir ieguvis tādas atzinības balvas kā Red Dot dizaina balvu par FunctionalForm nažu sēriju. Tobiass Vandrups darbojas kā ārštata dizaineris un ir arī partneris Dānijas briļļu dizaina aģentūrā Ørgreen. T. Vandrups iedvesmojas no produktiem, kas ietver elementus kustībā.
Nazis ir viens no svarīgākajiem instrumentiem mājās. Šajā rīkā ir ļoti daudz tradīciju; liecības par nažiem sniedzas līdz pašiem cilvēces pirmsākumiem, tādēļ tiem nav viegli radīt jaunu izskatu. Es vēlējos tiem piešķirt sirdi un dvēseli, kāda piemīt ārtelpās lietojamiem un paštaisītiem nažiem. Vēlos radīt patiešām Fiskars atbilstošus priekšmetus, kā arī virzīt zīmolu pretī jauniem izaicinājumiem. Fiskars piemīt drosme attīstīt zīmolu un šī sērija tam ir labs piemērs.”

Gaidām Tavu pieteikumu testam!

Dalīties.

Atstāt Ziņu