Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Izmēģini Bioderma Sensibio nomierinošo sejas krēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

trauja gaisa temperatūras maiņa, sals, spēcīgs vējš, kā arī lielās temperatūras un mitruma svārstības, ko izjūt āda, mums pārvietojoties no āra uz iekštelpām vēlā rudenī un ziemā, tai ir liels pārbaudījums, īpaši, ja āda ir jutīga. Tas bieži rada dažādas nepatīkamas sajūtas: kņudēšanu, durstīšanas vai saspringuma sajūtu, ādas sausumu un reizēm arī apsārtumu.

Šādos apstākļos ir svarīgi sejas ādas kopšanai pieiet ar vislielāko atbildību, tāpēc portāls SievietesPasaule.lv un BIODERMA šajā gadalaikā piedāvā izmēģināt nomierinošo dienas krēmu jutīgai ādai Sensibio Light vai Sensibio Rich.

Šie krēmi atjauno sejas ādas komforta sajūtu: zeltaino aļģu ekstrakts samazina ādas jutību, bet lakricas saknes ekstrakts nomierina ādu un nodrošina tūlītēju komfortu. Rezultātā āda kļūst izturīgāka un labāk pasargāta pret ārēju faktoru iedarbību, jo tā tiek pamatīgi mitrināta un tiek nostiprināta ādas aizsargbarjera.

 

Lai pieteiktos BIODERMA Sensibio krēma testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem, un norādi, kuru no abiem krēmiem gribētu izmēģināt!
Testēšanai tiks nodoti trīs Sensibio Light un trīs Sensibio Rich krēmi. Pieteikumus gaidīsim no 19.novembra līdz 25.novembrim (ieskaitot).

 

Par Sensibio Light un Sensibio Rich krēmiem
Sensibio Light ir viegla, zīdaina tekstūra, un tas ir piemērots jutīgai normālai vai kombinētai ādai, savukārt Sensibio Rich vēl papildus intensīvi baro ādu, tādēļ tā tekstūra ir bagātīgāka, un tas ir paredzēts jutīgai sausai vai ļoti sausai ādai. Abu krēmu sastāvs garantē ļoti labu panesību, jo tie nesatur smaržvielas un konservantus. Sensibio Light un SensibioRich ir lielisks pamats dekoratīvajai kosmētikai.

 

Par Laboratoire dermatologique BIODERMA
LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.
BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.
Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

 

Dalīties.

7 komentāru

 1. Sievietes Pasaule on

  Sveika, Zane! <br>Prieks, ka gribi izmēģināt kādu no šiem Sensibio krēmiem, taču, lai pieteiktos, Tev jāseko rakstā minētajiem soļiem!

 2. Sievietes Pasaule on

  briize, šie krēmi tieši ir īpaši piemēroti rudens, ziemas un agrā pavasara laikam, kad straujo temperatūras svārstību rezultātā mūsu sejas ādai ir nepieciešamas papildu rūpes, lai tā nezaudētu savas aizsargspējas.

 3. Zane Berzina on

  Tā īsti labi jau nevar saprast to kārtību, kā jāpiesakās nospied tur, kur teikt šeit, pieslēdzos ar Facebook pieejas datiem, un aizrakstīju jums, kuru no abiem krēmiem gribētu izmēģināt! Vai tagad pareizi?! :)) Paldies!

 4. Sievietes Pasaule on

  Jā, viss ir pareizi un arī Tavs pieteikums paskatījāmies, ka ir saņemts. Tā kā viss ir kārtībā! 🙂

Atstāt Ziņu