Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija

Izmēģināts uz savas ādas: dzintara masāža

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ar ko tev asociējas dzintars? Man – ar rotām, suvenīrglezniņām un dzintara muzeju Palangā. Taču nekad īsti nebiju uz dzintaru lūkojusies no veselības aspekta. Jā, biju dzirdējusi, ka dzintara krelles palīdz tiem, kas slimo ar vairogdziedzeri, bet neko vairāk.

Tādēļ kolēģes stāstītais par Dzintara Dziednīcu, kas Rīgā atvērās vasaras sākumā, mani ieintriģēja. Pagājušajā nedēļā devos turp, lai uz savas ādas izmēģinātu dzintarterapiju – pilno ķermeņa masāžu, kurā tiek izmantoti dzintara produkti.

Dzintara Dziednīcas saimnieks Vilnis Brils vispirms pacienā mani ar dzintara tēju. Jā, tas man bija viens no pirmajiem pārsteigumiem- dzintaru var dzert arī tējā! (Par dzintara tēju sīkāk vari lasīt šeit)

Otrs- atklājums. Dzintars smaržo! Tiešām! Izrādās, tas sāk smaržot tad, kad to karsē.

Vilnis aizdedzina no dzintara pulvera gatavoto smaržkociņu. Telpu piepilda patīkami svaiga un neuzbāzīga smarža. Ziemā kvēpinot dzintaru telpās, varot atvairīt vīrusus un gripu.

Nedaudz parunājam par dzintaru, Dziednīcu, par nākotnes plāniem. Vilnis cer, ka drīzumā viņam izdosies izveidot Latvijā pirmo dzintara istabu. Tad uz turieni varēs doties, lai tāpat kā sāls istabās atgūtu enerģiju un uzlabotu veselības stāvokli.

Pienācis laiks arī pašai masāžai. Noģērbjos un noguļos uz masāžas galda. Vilnis stāsta, ka dāmas pirmajā brīdī mēdzot apjukt un vaicā – vai masēsiet jūs? Man tas neērtības nesagādā. Atminos pirtnieku stāstīto, ka pirtī enerģētiski visvērtīgāko un labāko efektu var iegūt, ja ar slotiņām tevi noper tieši pretējā dzimuma pārstāvis. Tas pats esot arī ar masāžām, teic Vilnis.

Masāža sākas no pēdām, kurām tiek rupjāks dzintara pulveris. Sajūta tāda, it kā tavās pēdās berzētu jūrmalas smiltiņas. Manām pēdām patīk, pat ļoti.

Jūtu, kā Vilnis uzber dzintara pulverīti man uz muguras, un pēc brīža dzintaru varu arī saost – ieberzējot pulverīti ādā, tas sāk izplatīt savu smaržu.

Starp citu, pēc masāžas man vēl visas dienas garumā šķita, ka jūtu uzjundījam šo smaržu. Kaut kas nedaudz pēc terpentīna, ziedes „Evija”, priežu sveķiem un skujām.

Pusotra stunda paskrien ātri. Vai tiešām ir tikai darba dienas sākums? Guļot uz kušetītes telpā, kurā deg sveces, skan meditatīva mūzika un smaržo pēc dzintara, esmu zaudējusi laika izjūtu. Pēc masāžas jūtos pat mazliet noreibusi. Tagad gribētos tik vien kā laiski atgulties pludmalē vai dārza šūpuļtīklā.

Vakarā bija žēl iet dušā un skalot nost tos visus dzintara pulverīšus un eļļas. Āda tik skaisti mirdzēja.

 

Ko sola dzintarterapija?
Dzintarterapija ļauj veikt dziļu attīrīšanu, atjaunošanu un harmonizāciju visos līmeņos – šūnu un molekulārajā līmenī, enerģētiskajā līmenī, psihiski emocionālajā līmenī. Tā noņem ķermeņa elektrostatistisko un nervu spriedzi, attīra, atjauno, reģenerē ādu un padara to tvirtāku, harmonizē vispārējo organisma stāvokli, uzlabo miegu un paaugstina dzimumtieksmi.

Procedūru izmēģināju Dzintara Dziednīcā – www.amberhealing.lv


Dalīties.

4 komentāru

  1. melānija on

    Ļoti interesanti. Vai tiešām tie putekļi mīkstina ādu? Iztēlojos samaltu dzintaru un šķiet, ka viņš ir tāds drīzāk raupjš nevis samtaini maigs. Kā tur ir?

  2. Līga Rozentāle on

    Jā, Melānija, āda patiešām pēc procedūras bija mīkstāka, es pat teiktu, tāda samtaināka. Un tie dzintara pulverīši ir dažāda raupjuma- pēdām bija tāds ,kas atgādināja jūras smiltiņas- tātad raupjāks, bet pārējai ādai tika tāds maigs, maigs – kā dzintara puteklīši.

Atstāt Ziņu