Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda

Izmēģinām mežacūku saru ķemmes matiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ati ir sievietes rota… Ir taču dzirdēts tā sakām, vai ne? Bet mēs arī zinām, ka mati ir tie, kas bieži sagādā visvairāk rūpju un prasa lielu kopšanu. Tāpēc priecājamies, ka mums bija iespēja izmēģināt ko jaunu un pastāstīt  par mūsu sajūtām arī jums. Trīs SievietesPasaule.lv kolektīva garāko matu īpašnieces testēja Latvijā radītās WildGood matu ķemmes. Te nu ir viņu vērtējumi.

Gita: Mati kļuvuši pakļāvīgāki
Aptuveni mēnesi matus ķemmēju ar WildGood ķemmi. Jau pašā sākumā, kad ķemmi saņēmu, ļoti patīkamu iespaidu atstāja iepakojuma un pašas ķemmes dizains. Viss ir pārdomāts līdz pēdējai detaļai.  Patīk, ka ķemmes rokturis veidots tā, lai to ir viegli satvert un sari pilnībā pakļaujas galvas formai.

Pēc struktūras maniem matiem patīk pūkoties un tos ir grūti savaldīt. Ķemmējot matus ar mežacūku saru ķemmi, tie ir kļuvuši pakļāvīgāki. Ķemme matus patiešām attīra, sākumā es nesapratu, kāpēc tajā ir putekļi!? Ikdienā staigāju ar izlaistiem matiem un izrādās, ka gaisā ir mazi puteklīši, kas tajos saķeras, taču ar WildGood tos visus es izķemmēju laukā, un tas patiešām ir forši.  Mani  mati ir biezi, līdz ar to ķemme pilnībā netiek līdz galvas ādai, kad tos ķemmēju. Pati ķemmēšana aizņem ilgu laiku, taču tas netraucē, ja ir labs rezultāts. Kopumā esmu apmierināta ar savu iespēju izmēģināt mežacūku saru ķemmi no WildGood.

Zane: Komplimenti arī par iepakojumu un dizainu
Es jau sen biju noskatījuši šīs ķemmes un domāju par to iegādi, tāpēc priecājos, ka mums bija iespēja tās notestēt. Un nu, iespaidos varu dalīties arī ar jums.
Pirmkārt, komplimenti par dizainu. Tas nav mazsvarīgi, un visas detaļas, sīkumiņi, jau pirms lietošanas, liek domāt, ka produkts būs labs.
Ķemmes ir dažādu veidu. Manējās pluss noteikti bija tas, ka viņa veidota tādā izliekumā, ka ķemmējot var just, ka tās forma piekļaujas galvai, kas nozīmē, ka tiek izķemmēti visi mati. Sajūta patīkama. Pirmo reizi ķemmējot matus, tie pūkojās. Tas gan bija tieši tas, no kā gribēju atbrīvoties, tāpēc biju nesaprašanā. Bet tā bija tikai pirmā reize, kad mati saprata, kas notiek, aprada ar to un turpmākās reizes viss bija labi.
Es nevarētu teikt, ka mani pati ir pilnībā mainījušies, bet to struktūra noteikti ir uzlabojusies. Galvenais, WildGood ķemmes  jālieto regulāri, tad arī efekts būs ātrāks un redzamāks.

Madara: Samazinājies ķemmēšanas laikā izkritušo matu skaits
Man ir gari mati, kas nedaudz lokojas, pūkojas un visādi citādi izpaužas, sagādājot man nepārtrauktas rūpes un raizes! Arī pati saviem matiem „daru pāri” gan pārtopot no brunetes par blondīni, gan cenšoties savaldīt lokas, taisnojot matus ar matu taisnotāju! Tāpēc viena no manu matu lielākajām problēmām ir lūšana un matu galu šķelšanās!

Lai mazinātu šo manu matu problēmu, metu izaicinājumu Wildgood mežacūku saru matu ķemmei, jo kā viens no šīs ķemmes lietošanas plusiem tiek minēts matu veselīgums, ko iegūst ķemmi lietojot, jo ķemmējot mati netiek mehāniski bojāti, ķemme neplēš matus – mati nelūst, matu gali nešķeļas!

WildGood eko matu ķemmi lietoju gandrīz mēnesi! Pirmā matu ķemmēšanas reize bija nedaudz dīvaina, jo man vienmēr jaunas matu ķemmes šķiet nedaudz neērtas. Pamanīju, ka pirmajā ķemmēšanas reizē mati nedaudz elektrizējas. Tomēr pēc nākamajām ķemmēšanas reizēm tā vairs nebija! Ķemme liekas tāda „bieza”, ķemmes sariņi ir izvietoti cieši kopā, to ir daudz, tāpēc ir sajūta, ka mati tiek izķemmēti rūpīgāk. Pēc ķemmēšanas mati paliek mīkstāki. Ķemmes sariņi patīkami masē galvas ādu, tāpēc man šad tad pat gribās matus paķemmēt ilgāk. Samazinājies arī ķemmēšanas laikā izkritušo matu skaits! Tas man liek domāt arī par to, ka ķemme tiešām matus plēš mazāk. Tomēr, lai pārliecinātos par visiem ķemmes plusiem, maniem matiem nepieciešams ilgāks laiks. Turpināšu lietot…

Papildus bonuss no manas puses Wildgood ir arī par ķemmes dizainu un iesaiņojumu.

 

Ar prieku darinātas eko ķemmes Wild Good

Mežacūkas sari jau gadsimtiem ir labākais matu ķemmju materiāls. Latvijā mednieki mežacūkas ādai un sariem līdz šim nebija atraduši pielietojumu, tāpēc nu mežacūkas saru ķemmes top arī Latvijā. Tavu matu dabīgam skaistumam!

Mežacūkas sariem piemīt īpašības, kas atveseļo matus un padara tos mirdzoši skaistus.

 

Vairāk info www.wildgood.lv

Dalīties.

3 komentāru

  1. Esmu, tikai un vienīgi par šo ķemmi, gaumīgo dizainu un iepakojumu [auduma maisiņu ar lavandas ziediņiem dāvanā] SUPER! Pati ķemmi saņēmu dāvanā, un no sākuma nošokejos par ko tādu, jo ar meža cūkām esmu saistīta diezgan daudz [medības] nekad nevarēju iedomāties, ka šo dzīvnieciņu sariem var būt tik labas īpašības. Mani mati elektrizējās, un pat ļoti, bet lietojot jau 2 mēnešus ķemmi, esmu atklājusi tikai plusus savu matu veselībā un tie izskatās "dzīvāki". Ķemmi ir diezgan grūti kopt, jo starp sariem sakrājas puteklīši, bet tā ir jāmazgā reizi 2 nedēļās, man palīgā nāk zobu birstīte, un ķemmīte izskatās atkal kā jauna. Iesaku izmēģināt, nenoželosiet! 🙂

  2. Nv gadījumā tā, ka tie mežacūku sari vienkārši nedaudz tauko matus, tāpēc arī ir sajūta, ka mati kļūst piezemētāki un nepūkojas?

Atstāt Ziņu