Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Izmanto iespēju! Fizioterapeitu diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ākampirmdien, 8. septembrī jau sesto gadu Latvijā tiks atzīmēta Vispasaules Fizioterapijas diena “Esi vesels kustībā!”. Šogad fizioterapeiti dodas ciemos pie mums, proti, biroju un dažādu organizāciju kolektīvi ir aicināti pieteikties uz bezmaksas fizioterapijas meistarklasēm.

Arvien biežāk biroja darbinieki cieš no dažādiem veselības traucējumiem, kurus veicina ilgstošs darbs pie datora, kas parasti ir apvienojumā ar biežām stresa situācijām un saspringtu darba ritmu. 24 – 44% birojos strādājošo norāda, ka viņiem mēdz būt roku, muguras kakla daļas un plecu joslas sāpes, turklāt arvien biežāk par sāpēm sūdzas cilvēki, kuri vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu, norāda Latvijas Fizioterapeitu asociācija.

Fizioterapeiti, būdami fizisko aktivitāšu un vingrojumu eksperti, visā pasaulē katru gadu palīdz miljoniem cilvēku novērst šo veselības traucējumu riska faktorus, veicot primārās un sekundārās profilakses pasākumus. Fizioterapeiti, izmantojot savas ārstēšanas metodes palīdz arī tikt galā ar sabiedrības novecošanās sekām, palīdz maksimāli atgriezties ikdienas dzīvē pēc dažādām traumām un saslimšanām, kā arī mazina stresa izraisītos veselības traucējumus.

 “Parasti pie mediķiem, tai skaitā pie fizioterapeitiem, cilvēki vēršas, kad jau ir problēma – sāp mugura, tirpst rokas, reibst galva u.tt.. Daudz gudrāk būtu dzīvot tā, lai šādas sūdzības nerastos un pie mediķiem vērsties nevajadzētu. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas organizētās “Fizioterapijas meistarklases” darba vietās ir unikāla iespēja uzzināt kā rīkoties, lai nebūtu to pulkā, kuri veido statistikas datus par biroju darbiniekiem, kuri sūdzas par sāpēm”, saka Latvijas Fizioterapeitu asociācijas valdes priekšsēdētāja Dace Bērtule.

Izmanto iespēju un piesaki savu biroju!
Fizioterapijas meistarklases tiks vadītas vairākās Latvijas pilsētās, kam var pieteikties interneta vietnē www.fizioterapeitiem.lv.

Grūtniecēm- bezmaksas nodarbība
Vispasaules Fizioterapeitu dienas ietvaros 8.septembrī medicīnas centrā Pulss 5 no plkst.12:00-13:00 topošajām māmiņām ir iespēja apmeklēt bezmaksas grūtnieču vingrošanu!
Nodarbību vadīs sertificēta fizioterapeite Liene Grigāne. Lai pieteiktos, zvani: 26332752

Dalīties.

Atstāt Ziņu