Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Izjādes ar zirgiem – lieliska dāvana veselībai un labsajūtai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Būsim godīgi – katra meitene bērnībā ir sapņojusi par poniju, un katrs zēns kaut reizi iztēlojies sevi zirga mugurā. Ne velti izjādes ar zirgiem ir populāra izvēle aktīvai atpūtai pie dabas, lai izrautos no pilsētas un mašīnu pilnajām ielām. Dāvanu karte izjādei ar zirgu ir oriģināla dāvana vīrietim dzimšanas dienā, kā arī šo dāvanu priecājas saņemt sievietes.

Patiesi – zirgi ir apbūruši daudzus. To spēks, skaistums, labais raksturs un pozitīvā ietekme uz cilvēku veselību zirgus padarījusi par cilvēku sabiedrotajiem jau vairāku tūkstošu gadu garumā.

Jāt ar lielu, spēcīgu dzīvnieku, kam ir savs raksturs un griba, ir visa ķermeņa treniņš.  Izjāde ar zirgu liek izmantot prātu un muskuļus, par kuru eksistenci daži pat nenojauš, lai paredzētu manevrus, vadītu trajektoriju un pielāgotos zirga kustībām. Tieši tāpēc izjādes ar zirgiem pozitīvi uzlabo gan fizisko labsajūtu, gan emocionālo noskaņojumu. Izjādes laikā tiek nostiprināta kāju, vēdera un muguras muskulatūra, un tiek trenēta koordinācija, līdzsvara izjūta, izturība. Tajā pašā laikā prasme jāt ar zirgu prasa ātru lēmumu pieņemšanu.

Zirgu audzētāji ar savu plašo un dažādo piedāvājumu klāstu ir nodrošinājuši to, ka izjādes ar zirgiem ir viena no sajūtām bagātākajām dāvanām. Dāvanu karte ir labākais veids, kā uzdāvināt izjādi ar zirgu – dāvanas pasniedzējam tā dod iespēju tieši svētku dienā pasniegt dāvanu, bet dāvanas saņēmējam dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties sev piemērotāko laiku, lai dotos braucienā pie zirgiem.

 

Izjāde ar zirgu ir piemērota dāvana dažādās sveikšanas situācijās.

Romantiska izjāde ar zirgiem un fotosesija divām personām ir oriģināla dāvana sievietei dzimšanas dienā, un ir arī lieliska dāvana kāzu jubilejā.

Izjāde ar zirgu apvidū divām personām ir aizraujoša Māmiņdienas dāvana, ko izbaudīt kopā. Zirgu maigā daba un sirsnība, padarīs viņas dienu īpaši sirsnīgu, īpaši, ja izjādē viņa dosies kopā ar meitu vai dēlu.  Protams, tā ir arī lieliska dāvana labākajai draudzenei, vecākiem, brālim, vai kolēģei, lai izbaudītu ko jaunu un lieliski pavadītu laiku kopā ar mīļajiem.

Zirgu izjādes nodarbība aplokā būs pareizā izvēle, ja vēlies uzdāvināt oriģinālu dāvanu vīrietim dzimšanas dienā, vai arī iedvesmojošu dāvanu kolēģim.. Tas dos spēcīgu stimulu paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta, izkāpt no komforta zonas un gūt iedvesmu mācīties un izmēģināt jaunas pieejas, lai sasniegu labākus rezultātus.

Uzdāvini iespēju izjust īpašo auru, ko izstaro zirgi, un atpūsties pie dabas, baudot izjādes ar zirgiem!

Dalīties.

3 komentāru

  1. Pagājušajā vasarā pirmo reizi devos izjādē ar zirgu un varu teikt, ka āķis ir lūpā. Šajā gadā gribas doties izjādē kopā ar visu ģimeni.

Atstāt Ziņu