Vārda dienu svin: Rozālija, Roze

Izdots provokatīvākais Paulu Koelju bestsellers ‘Sānsolis’

Pinterest LinkedIn Tumblr +


āņa Rozes apgādā latviešu valodā klajā nācis pasaulslavenā rakstnieka Paulu Koelju jaunākais romāns “Sānsolis”. Pikants un provokatīvs, tas rosina jautājumus, kā iegūt jaunu dzīves degsmi un mācīties būt brīvam. Šis intriģējoša sižeta caurvītais un iedvesmojošām atziņām bagātais stāsts radīs atbalsi ikvienā, kas reiz sev drosmīgi vaicājis: “Vai tas ir viss?”

Jaunais romāns “Sānsolis” sasniedz Latviju, turpinot staptautisku panākumu virkni. Tas paguvis kļūt par starptautisku bestselleru daudzviet pasaulē, iekarojot grāmatu topus Brazīlijā, Itālijā, Francijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Indijā un Dienvidkorejā, kā arī vairākās Latīņamerikas valstīs un Spānijā. Romāna galvenajai varonei Lindai ir trīsdesmit viens gads, pārtikusi dzīve, mīlošs vīrs, divi bērni un prestižs darbs populārā Ženēvas laikrakstā, tomēr viņa nejūtas laimīga. “Ik rītu, atverot acis, lai celtos un dotos šai ideālajā pasaulē, par kādu visi sapņo un tikai daži sasniedz, zinu, ka diena nebūs nekāda laimes ieleja.” Draudzenes viņai iesaka lietot antidepresantus, taču viņa vēlas just vairāk, nevis mazāk. Tikšanās ar jaunības dienu simpātiju, kurš kļuvis par ietekmīgu politiķi, viņā atmodina nebijušas jūtas un satricina ierasto pasauli, ievelkot bīstamā attiecību spēlē, kuras iznākumu ir grūti prognozēt.

Kā atklāj grāmatas autors Paulu Koelju, iemesls, kāpēc viņš jaunākajā darbā pievērsies sānsoļa tēmai, nav nejaušs. To rosinājušas pārdomas, vērojot sociālajos tīklos visbiežāk apspriestās problēmas, tostarp depresiju. “Anonīmi aicināju cilvēkus dalīties pārdomās par šo jautājumu. Man par lielu izbrīnu viņi biežāk izvēlējās runāt nevis par slimību, bet gan par nodevību. Tā, gluži neviļus, veidojās noteikta shēma un radās idejas, kas realizējās grāmatā.”

Romāns “Sānsolis” ir jau piecpadsmitā latviski izdotā Paulu Koelju grāmata, kas iznāk Edvīna Raupa tulkojumā no portugāļu valodas. Visā pasaulē iemīļotais brazīliešu rakstnieks, kuram sociālajos tīklos un blogā paulocoelhoblog.com seko vairāk nekā 35 miljonu liels fanu pulks, savu popularitāti skaidro ar to, ka viņš spēj uzrunāt visus cilvēkus, sarežģītas idejas ietērpjot vienkāršos vārdos.

Kāpēc mēs vēlamies dzīvot mūžīgi? Tāpēc, ka vēlamies nodzīvot vēl vienu dienu kopā ar cilvēku, kurš ir mums līdzās. Tāpēc, ka vēlamies palikt kopā ar cilvēku, kurš pelna mūsu mīlestību un kurš prot mīlēt arī mūs tā, kā esam pelnījuši. Tāpēc, ka dzīvot – nozīmē mīlēt.”

“Sānsolis” spilgti ilustrē trauslo līniju starp neprātu un ārprātu, laimi un nelaimi, kā arī mūžīgus personīgā stāsta” meklējumus” (Daily Express). “Tik vienkāršs, bet vienlaikus tik brīnišķīgs” (Barometern.se).

Grāmatu “Sānsolis” no 7. oktobra var iegādāties Latvijas lielākajās grāmatnīcās, kā arī Jāņa Rozes interneta grāmatnīcā. Akcija: oktobrī veikalos “Jānis Roze” pērkot grāmatu “Sānsolis”, jebkuram citam Paulu Koelju romānam 50% atlaide!

 

Paulu Koelju ir dzimis 1947. gadā Riodežaneiro. Visas viņa grāmatas, īpaši “Alķīmiķis”, “Veronika grib mirt”, “Vienpadsmit minūtes” un “Akras manuskripts” ir pasaulē atzīti bestselleri. Autora darbi tulkoti 80 valodās un kopumā pārdoti vairāk nekā 165 miljoni grāmatu eksemplāri. Rakstnieka atziņām bagātie romāni iedvesmo lasītājus viņu dzīves jēgas meklējumos un palīdz labāk izprast mūsdienu sarežģīto pasauli.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu