Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Izdots Nikolasa Evansa romāns ‘Drosmīgie’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Starptautisku slavu iemantojis autors, kas ir aizkustinājis daudzu lasītāju sirdis, akcentējot nereti piemirstas vērtības: mīlestība, ģimene, cilvēcīgums, draudzība. Romānos “Zirgu vārdotājs”, “Vilku lokā”, “Lēkt liesmās”, “Ūdensšķirtne” viņš mudina saudzēt dabu, dzīvniekus, arī cilvēku savstarpējās attiecības, kā arī spēt atzīt savas kļūdas un piedot.

Saviļņojošais romāns “Drosmīgie” risina tēmu par bērnu un vecāku mīlestību, identitāti, mānīgiem vilinājumiem un vilšanos, akcentējot ģimenes noslēpumu postošo ietekmi uz notikumiem un savstarpējām attiecībām. Tas ir romāns par viena cilvēka cīņu, lai glābtu savu dēlu un arī sevi no pagātnes kļūdām.

1959. gads
Mazā Toma Bedforda dzīvē nav daudz mīlestības, viņš tiek aizsūtīts uz Anglijas internātskolu, kur sastopas ar nežēlību gan no zēnu, gan no audzinātāju puses. Viņa vienīgais mierinājums ir teiksmainā kovboju un indiāņu pasaule. Bet, kad viņa māsa Diāna, uzlecoša skatuves un filmu zvaigzne, iemīlas mazā zēna elkā – liekulīgajā televīzijas seriāla varonī Rejā Monteinā, Toma dzīve pilnīgi pārvēršas. Viņš pārceļas uz Holivudu, un šķiet, ka viņa sapņi piepildās. Taču drīz vien pasaku valstības ļaunā realitāte aptumšo šķietamo laimi un pilnībā pārvērš viņa dzīvi.

2007. gads
Netiek atklāts, kas noticis iepriekšējos gados, ir zināms, ka Toms cietis neveiksmi un viņa laulība izirusi. Un tikai tad, kad viņa dēlam tiek izvirzīta apsūdzība par slepkavību, Toms atkal sastopas ar savas pagātnes dēmoniem. Cīnoties par sava dēla likteni, viņš iepazīst patiesu drosmi.

Dalīties.

Atstāt Ziņu