Vārda dienu svin: Tālis, Tālavs, Marts

Izdota otrā Lindas Riņķes grāmata – pasaules apceļošanas piezīmes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā saka, cāļus skaita rudenī! Pirms gada vēstījām par Lindu Riņķi, kuras pasaules apceļošanas plānam un tā realizācijai sekojām līdzi vairāku gadu garumā, un viņas pirmās grāmatas-ceļojuma piezīmju “Tūkstošiem kilometru ceļa malā” izdošanu. Ir pagājis gads, un dienasgaismu ieraudzījusi otrā Lindas grāmata – “Paradīzē“.

Lindas pirmā grāmata ievadīja viņas un viņas laba drauga Jāņa pasaules apceļošanas stāstu, atklājot aizbraukšanas iemeslus, praktisko gatavošanās pusi – izsoli, somas pakošanu, līdzi ņemamo lietu izvēli, kā arī sāpīgo atvadu teikšanu. Grāmatas lasītāji varēja uzzināt “par to, kur stopojām un kā stopojām, kā izdzīvojām ceļa malā, kur gulējām un ko ēdām. Par visiem mūsu amizantajiem un ne tik amizantajiem piedzīvojumiem. Par piepelnīšanos Francijā, vācot vīnogas un lasot ābolus. Par emocijām un sajūtām ceļojot, par sevis meklēšanu un dzīves svinēšanu,” tā īsi pirms pirmās grāmatas atvēršanas svētkiem atklāja Linda.

Otrā grāmata jau ievelk daudz dziļāk, un, kā atzīst pati Linda, stāsts kļūst arvien sievišķīgāks un romantiskāks. Grāmatā varēsi lasīt vairāk par dienām un nedienām Jaunzēlandē, par tās burvīgo dabu un unikālo dzīvesveidu. Te uzzināsi arī to, “kā tomēr šķīrās mans un Jāņa ceļš — viņš pirmais šķērsoja ASV, atgriezās mājās un pārliecinājās par to, ka pasaule ir apaļa. Šeit varat lasīt arī par maniem ceļojumiem Samoa, Kalifornijā, paciemošanos mājās un atgriešanos Turcijā, par negaidīto vienas dienas vizīti Ķīnā, manu lēmumu atgriezties Jaunzēlandē un uz vismaz vēl vienu gadu tur palikt, lai turpinātu ķert savus sapņus. Bet visvairāk grāmatā ir atspoguļots mans ceļš uz sekošanu savai sirdsbalsij, ļaušanos dabai un notikumiem diktēt ­tālākos soļus, sapņu piepildīšanu, neatteikšanos no meklējumiem un ideāla darba atrašanu. Vēl un vēl. Tieši tik ­atklāti, kaili un patiesi kā pirmajā grāmatā,” vēsta Linda. 

Ja šis tevi ir ieintriģējis, ielūkojies arī rakstos, kas vairāku gadu garumā tapa par un ap Lindas un viņas drauga Jāņa ceļojumu apkārt pasaulei:

CEĻOJUMS APKĀRT PASAULEI JEB ‘TRĪSGADES PLĀNA ĪSTENOŠANA’ >>    ‘JĀĒD DZĪVE AR LIELO KAROTI!’ – LINDA JAUNZĒLANDĒ >>  ES JOPROJĀM SVINU DZĪVI! LINDA PĒC CEĻOJUMA APKĀRT PASAULEI >> 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu