Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Izdota Masaru Emoto otrā grāmata

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Jāņa Rozes apgādā” iznākusi jau otrā starptautiski atzītā japāņu zinātnieka Masaru Emoto grāmata – “Ūdens apslēptā dzīve”. Līdzīgi kā pirmā grāmata “Ūdens kristālu noslēpumi”, tā guvusi lielu popularitāti visā pasaulē.

Grāmata ved lasītājus neparastā ūdens ceļojumā pa zemi un māca, kā ūdens gudrību varam ienest savā dzīvē un kā, mācoties cienīt un novērtēt ūdeni, varam labāk stāties pretim šī gadsimta pārbaudījumiem. Ūdens, kā norāda autors, ietver sevī visas iegūtās zināšanas un pieredzi kopš savas ierašanās uz Zemes. Tomēr mūsu spēkos ir ietekmēt ūdeni un veicināt dabas līdzsvara atjaunošanu.

Ar ātrdarbīga fotoaparāta palīdzību uzņemot ūdens kristālu fotogrāfijas, grāmata, kurā autors turpina atklāt ūdens noslēpumus. Darbs Masaru Emoto ir parādījis iznīcinošo, kā arī mīlestību un pateicību nesošo domu tiešās sekas uz ūdens kristālu veidošanos.

“Ūdens dzīvo savu apslēpto dzīvi. Tas parāda mums, kā atrast laimi. Tas atklāj patieso nozīmi mīlestībai pret dabu. Tas parāda mums ceļu, pa kuru cilvēcei jādodas, lai atrastu meklētās atbildes,” sacījis Masaru Emoto.

 

Uzziņai

Japāņu profesors Masaru Emoto 1999.gadā publiskoja pētījumu par ūdens formēšanu. Viņš veica virkni eksperimentus, kuros ūdens vispirms tika pakļauts dažādai informatīvai ietekmei (mūzika, attēli, vārdi), bet pēc tam uz 2 stundām ievietots saldētavā. Sasaldētie ūdens kristāli tika pētīti zem mikroskopa un fotografēti, ar palielinājumu no 200 līdz 500 reizēm. Izrādījās, ka cilvēka vibrāciju enerģija, viņa domas, vārdi, idejas, arī mūzika, iedarbojas uz ūdens molekulāro struktūru un izveido dažādu formu. Ūdens, kas tika pakļauts pozitīviem vārdiem kā mīlestība, paldies, kā arī Bēthovena mūzikai, izveidoja skaistus kristālus. Savukārt ūdens, kas tika pakļauts lamuvārdiem, sasalis izveidoja tumšus un neglītus ledus gabalus.

Galvenā doma, ko attīsta M.Emoto pētījumu piekritēji ir: Ja domas spēj ko tādu paveikt ar ūdeni, iedomājies, ko mūsu domas spēj paveikt ar mums! Bērns, tad, kad viņš tikko uzsāk savu attīstību, sastāv apmēram no 90% ūdens, nobriedis cilvēks – 70%, solīdā vecumā, cilvēks sastāv apmēram virs 50%.

Vairāk par šo fenomenu vari uzzināt te:
http://www.e-mistika.lv/?kat=arh&txt=746

http://www.youtube.com/watch?v=lkbpXRSIUnE&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=nWn4QF6dCwM

http://www.masaru-emoto.net/

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Redzēju filmu par šiem ūdens kristāliem kādu gadu atpakaļ, ļoti pārsteidzoši, lai gan dažas vietas bija šaubīgas, kopumā ticu tam, ka ūdens pieņem emocijas – gan labās, gan sliktās. Tādēļ jau tantiņas apvārdo ūdeni, arī baznīcā bērniņus kristī ar ūdeni, kas svētīts.

  2. Profesors nav nemaz tik atzīts, ļoti daudzi viņu kritizē par nezinātnisko pieeju, veicot eksperimentus ar ūdeni un izvēloties "skaistākās" bildes. Pētījums, kas tika veikts, izmantojto trīskāršo aklo metodi arī absolūti neapstiprināja viņa idejas. Viņa specialitāte ir starptautiskās attiecības.., bet viņš runā par medicīnu tā it kā būtu medicīnas profesors. Starp citu, grāmatā Ūdens kristālu noslēpumi tas, ko viņš ar pārliecību saka par medicīnu ir absolūtās muļķības (piemēram, ka Alcheimera slimība veidojas no skumjām vai ka neviens nezina zāļu darbības mehānismus).

Atstāt Ziņu