Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Izdota jau otrā grāmata par Emīliju Dīvaini

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Brīdinājums! Cilvēkiem ar vājiem nerviem turpmāko lasīt neiesakām. “Jāņa Rozes apgāds” no drošiem avotiem saņēmis informāciju, ka Latvijā atkal ir ieradusies Emīlija Dīvaine – jukusī zinātniece un dažādu delverstiķu izstrādātāja. Lai iedzīvotājiem būtu vieglāk atpazīt šo ārkārtīgi sarežģīto personu, “Jāņa Rozes apgāds” ir izdevis meitenes dienasgrāmatas otro daļu – “Emīlija Dīvaine. Aizvien dīvaināk un dīvaināk”.

Līdz šim ievāktās ziņas par Emīliju Dīvaini ir visai pretrunīgas – nav īsti saprotams, vai Emīlija šeit ieradusies ar labiem vai ļauniem nodomiem. Skaidri zināms vien tas, ka šī 13 gadus vecā meitene visbiežāk klīst apkārt naktīs kaķu pavadībā un nodarbojas ar mirušo senču apciemošanu, izmantojot ierīci, kas darināta no saldējuma kociņiem un ģitāras stīgām.

Esiet uzmanīgi, jo Emīlija spēj redzēt cilvēkiem cauri (ja vien to vēlas). Viņa ir viltīga un rada vienu sajukumu pēc otra. Tas no pacietības ir izvedis ne vienas vien pilsētas iedzīvotājus – iespējams, ka tieši šī iemesla dēļ Emīlija tik bieži maina dzīves vietu. Viņa nav notverama. Sevišķi tāpēc, ka viss, kas par Emīliju zināms, kļūst aizvien dīvaināks un dīvaināks. Pēdējie ievāktie fakti apstiprina, ka Emīlija ir izgatavojusi dubultošanās aparātu un radījusi vēl vienu sevi.

Lai maksimāli veicinātu sabiedrības informētību, “Jāņa Rozes apgāds” laidis klajā grāmatu „Emīlija Dīvaine. Aizvien dīvaināk un dīvaināk”. Meklējiet grāmatnīcās! Pilnīgākai informācijai iesakām izlasīt arī meitenes dienasgrāmatas pirmo daļu – “Emīlija Dīvaine. Pazaudētās dienas”. Tikai piesardzīgi…

Par uzdrošināšanos piedalīties bīstamajā Emīlijas atpazīšanas pasākumu veicināšanā “Jāņa Rozes apgāds” saka lielu paldies tulkotājai Amandai Aizpurietei, redaktorei Ilzei Jansonei un grāmatas ilustrāciju autoriem Robam Regeram un Bazam Pārkeram.

Dalīties.

Atstāt Ziņu