Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Izdod sievietēm veltītu īsstāstu un dzejas krājumu Viena no mums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Viena no Mums” ir Andas Zabrauskas debija rakstniecības pasaulē. Tā ir mūsdienīgi sievišķīga grāmata, veltījums ikvienai divdesmit pirmā gadsimta sievietei, sapņotājai un māsai. Kopumā 68 īsstāsti un dzejoļi uzjundīs jautājumus par dažādiem mums, sievietēm, aktuāliem tematiem, nepieciešamajā brīdī sniegs motivācijas lādiņu, mudinās rast atbildes un palīdzēs labāk izprast pašām sevi, kā arī visdažādākajās dzīves situācijās kalpos, kā vienkāršs, taču tik nozīmīgs atgādinājums: -Tu neesi viena.

Grāmata ir divu jaunu mākslinieču kopdarbs, stāstus un dzejoļus papildina mākslinieces Ksenijas Šapolovskas ilustrācijas.

“Uzskatu, ka ikkatra no mums ir patiesi unikāla, taču gūtās pieredzes un dzīves uzliktie pārbaudījumi savā būtībā mēdz būt līdzīgi – manuprāt, tajā slēpjas zināma mierinājuma un kopības izjūta.  Ceru, ka ar savām pārdomām mudināšu uz diskusiju arī citas sievietes un likšu izjust to, cik burvīgi ir neklusēt, runāt par savām sajūtām, arī par neērtiem, delikātiem jautājumiem. Šis darbs ir tapis kā veltījums visām manām māsām, spēcīgajām, fantastiskajām un viscaur daiļajām būtnēm – sievietēm,” tā A. Zabrauska.


#Izdzīvošana

Tas ir tieši tāpat, kā Tev kāds maigi piebakstītu, norautu roku un tad ar līdzjūtīgu smaidu sejā paziņotu, ka būs jau labi: «Tu izdzīvosi!» 

Jā, protams, arī bez rokas var izdzīvot, man nekādu šaubu nav, bet ne par to ir šis stāsts.Šis stāsts ir par to, KĀ pēc tam izdzīvot. 

Tad pēkšņi ne no kurienes apkārt sarodas tik daudz gudro, viedo, tādu, kuri sāk savus ierastos un atstrādātos: «Nu un cik ilgi Tu tā pārdzīvosi? Izbeidz, Tu taču vēl esi jauna!» Mans iecienītākais: «Laiks dziedē visu. Būs vēl citi.» 

Visu īsstāstu lasi šeit >># Pilnība

Tu neesi puse. Tu esi viengabalaina, viens veselums, pilnīga un nesalaužama, tādēļ neļauj kādam citam sev iegalvot, kas vai kurš Tev nepieciešams, jo to vislabāk zini Tu pati. Tu esi gana. Ar Tevi pietiek. 

Tikai Tu pati nolem, kas Tev vajadzīgs un kas ne. 

Vienmēr atceries – Tu neesi puse!

Visu īsstāstu lasi šeit >>


 


# Bēgšana

Māksla izdzīvot. 

Starp šiem betona blokiem, ciešajiem ielu un ļaužu visdažādāko domu, nodomu, iedomu un arī bezdomu krustojumiem, pa vidu rosībai, nebeidzamiem remontdarbiem, automašīnu trokšņiem, pārpildītiem lielveikaliem. Tur, kaut kur visā tajā, savu mazo miera nostūri meklējam mēs. Es un Tu. Tu un es. Dzimušas un augušas vai laika gaitā par tādām izveidojušās – pilsētnieces. 

Mēs ar Tevi esam diezgan līdzīgas. 

Visu īsstāstu lasi šeit >>

 

 


Dalīties.

Atstāt Ziņu