Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Izbaudi ērtības un kārtību virtuvē ar Functional Form dēlīšiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

ai zināji, ka ikdienas maltīšu pagatavošanai tavā virtuvē būtu nepieciešami vien 15 dažādi virtuves piederumi – pāris pannas, katli, kāda cepšanas forma, dēlīši, lāpstiņas, mizotājs un pāris naži? Taču realitātē mums to ir krietni vairāk – pieliekamajos un atvilktnēs ir atrodami instrumenti un trauki, ko dažkārt pat nezinām, kā pielietot. Mājsaimniecības produktu ražotājs Fiskars pētījumā noskaidrojis, ka mājsaimniecībās trūkst telpas dažādo virtuves rīku pārskatāmai izvietošani. Rezultātā, nesaderīgais iekārtu un instrumentu dizains, kā arī to pārmērība tikai veicina nekārtības iespaidu virtuvē.

Tieši tāpēc Fiskars sācis darbu pie vairāku jaunu kolekciju radīšanas, kuru galvenais mērķis būs palīdzēt mazināt jucekli virtuvē un piedāvāt daudzfunkcionālu pielietojumu. Kā viena no pirmajām ir radīta Fiskars Functional Form GoCutting kolekcija. Tā piedāvā pašus nepieciešamākos griešanas rīkus labākai virtuves vadībai.

Arī SievietesPasaule.lv viesojās GoCutting kolekcijas prezentācijas pasākumā, kur pavāri Ēriks Dreibants, Mārtiņš Sirmais un Juris Dukaļskis dalījās dažādos griešanas un gatavošanas padomos. Te arī izmēģinājām jaunās sērijas rīkus, piecus pašus nepieciešamākos nažus – lielo pavāra nazi, maizes nazi, Āzijas pavāra nazi, dalīšanas nazi un tomātu nazi. Tie ir nopērkami atsevišķi, bet arī komplektā ar bērzkoka statīvu, ko, pateicoties īpaši izstrādātajai ievietošanas sistēmai, droši var novietot arī zem zemiem plauktiem. Statīvam ir pievienoti arī magnēti, kas var būt noderīgi, piemēram, šķēru vai citu metālisku virtuves priekšmetu fiksēšanai.

 

Jaunums ir arī bērza koka virtuves dēlītis ar maināmām plastmasas virsmām (kopā 4 virsmas), kas saliekami kopā ar īpašu klipsi. Tas ir ērti gan gatavošanas procesā, jo sagriežot vienu sastāvdaļu atliek tikai noņemt vienu virsmu un var gatavot tālāk. Savukārt pēc gatavošanas, visas virsmas saklipsē kopā un uzglabā kā vienu, nevis piecus dažādus dēlīšus.

Šo Fiskars Go koncepta virtuves dēlīti vēlamies piedāvāt notestēt arī 3 no jums, mūsu lasītājas!

 

Uzdevums piesakoties:
Pieteikumā uzraksti, kāda ēdiena foto recepti piedāvāsi reizē ar atsauksmi par šo Fiskars GoCutting virtuves dēlīti!

* Piesakoties tev būs jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums, izpildot augstāk minēto uzdevumu.
* Pieteikumus gaidīsim no 30.septembra līdz 6.oktobrim (ieskaitot). Trīs produktu ieguvējas paziņosim 8.oktobrī.
 

Dalīties.

Atstāt Ziņu