Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Īpašās sejas procedūras dabaSPA izbaudīs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

isu aizvadīto nedēļu ikviena portāla lasītāja varēja pieteikties divu īpašu sejas procedūru testēšanai dienas SPA studijā “dabaSPA”. Interese bija liela, tāpēc jo īpaši apsveicam tās divas veiksminieces, kuras ir ieguvušas  šo iespēju, lai pēc tam dalītos savā vērtējumā ar mums.

Liene Štoka ir ieguvusi iespēju izmēģināt sejas ovālu nostiprinošu trīs līmeņu masāžu – dabaSpa reaffirm
dabaSpa reaffirm masāža intensīvi iedarbojas uz mīmikas un cita veida grumbām, tiek risinātas paraorbitālās un lūpu zonas problēmas, notiek audu visu slāņu tonusa un tvirtuma atjaunošana. Masāžas paņēmieni balstās uz dziļu lokālo maidzīšanu, kas stimulē mikrocirkulāciju un uzlabo audu vielmaiņu un detoksikāciju, skābekļa pieplūdi audos. Uzlabojas sejas pamata muskuļu grupu tonuss, radot ievērojamu liftinga efektu.
120 min | Ls 45

Daina Freimane-Kraeuter ir ieguvusi iespēju izmēģināt sejas masāžu ar pusdārgakmeņiem – dabaSpa lux litoterapija
dabaSpa lux litoterapija ir pretnovecošanās programma relaksācijai, stresa, nervu saspringuma, depresijas un hroniska noguruma noņemšanai. Pusdārgakmeņi un dārgakmeņi piešķir masāžai papildu dziedniecisko efektu. Dārgakmeņus izvēlas atkarībā no kristālu parametriem un cilvēka bioritmiem: dati par akmens saistību ar stihiju, planētu, nedēļas dienām, kā arī čakrām (enerģētiskajiem centriem cilvēka organismā).
120 min | Ls 45

Apsveicam Lieni un Dainu, taču, kā jau minējām, izsludinot pieteikšanos sejas procedūru testēšanai, šoreiz zaudētāja nav neviena – ikviena, kas pieteicās šim testam, saņem 15% atlaidi uz jebkuru no “dabasSPA” procedūrām!
Par to, kā saņemt atlaidi informēsim visas pretendentes individuāli!


Par dabaSPA:
Dienas SPA studija “dabaSpa” piedāvā daudzveidīgas, neparastas, dažādām gaumēm un vēlmēm atbilstošas procedūras un rituālus.
Ieklausies sevī un izvēlies!
Īpašas procedūras kungiem un dāmām
Sibīrijas SPA, procedūras hamāmā, taizemiešu masāža un rituāls, afrikāņu SPA rituāls un daudzas citas procedūras ķermenim un garam
Procedūras līgavainim un līgavai
Rituāli ādas tvirtumam un slaidumam
Procedūras ar ekokosmētiku jutīgai ādai

dabaSPA studijā strādā kvalificēti un diplomēti SPA speciālisti ar maģiskām rokām un domām.
Sīkāka informācija un pieteikšanās: 67336740 vai 27704206, info@dabaspa.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu