Vārda dienu svin: Līga

Īpašās procedūras salonā IP Estetic apmeklēs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ādai izmisīga vēlme zaudēt pāris centimetrus no sava gurnu vai vidukļa apkārtmēra, kādai vienkārši vēlme sevi palutināt ar kādu jauku procedūru šajā drūmi pelēkajā laikā, vēl kādai vēlme pārliecināties, ka salonu procedūras patiešām var būt efektīvas.  Tik dažāda bija motivācija pieteikties testēt salona „IP Estetic” īpašo dubultprocedūru, kas gan palīdz relaksēties un atbrīvoties no stresa, gan tikai viena apmeklējuma reizē ļauj samazināt svaru vidēji par 400-600 gramiem.  

Salona „IP Estetic” speciālisti, kuriem ir jau teju deivdesmit gadu pieredze estētiskās medicīnas jomā, zina, ka ar salona piedāvāto procedūru palīdzību pacientēm patiešām var vienlaikus gan mazināt depresīvo noskaņojumu, gan palīdzēt zaudēt lieko svaru, par ko pacientes var pārliecināties pašas, jo pirms un pēc procedūrām tiek veikti kontrolmērījumi.

Izvērtējot visus saņemtos pieteikumus, mūs īpaši uzrunāja šis pieteikums:

Zinu, ka esmu vienkārši traka. Savulaik piedalījos Labdarības maratonā un 42 dienā zaudēju 13 kg sava liekā svara. Pagājis jau gana ilgs laiks, svars ir atgriezies ar uzviju. It kā nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm, it kā nelieku visu mutē, kas nekustas, bet no 70 kg esmu izaugusi līdz 85 kg no šā gada aprīļa mēneša. Sajūta sliktāka par sliktu. Viss tikai melnās krāsās, pat pelēkās vairs neredzu. Vakar, 18. novembrī, nolēmu – tā vairs nevar turpināt. Ir kaut kas jāmaina! Pareizāk būtu teikt: jāmaina viss! Šodienu esmu iesākusi ar organisma attīrīšanu – ūdens, tēja, sula… un tikko ieraudzīju šo iespēju – konkursu Jūsu mājas lapā. Tas varētu būt labs stimuls jaunai dzīvei.

Tāpēc procedūru izmēģinājumu dāvinām pieteikuma autorei Birutai Skujai.

Biruta izbaudīs:

Pretcelulīta procedūra ar vibromasāžas aparātu G5 Fleximatic
Procedūras laikā tiek variēti dažādi aparāta uzgaļi, kas palīdz risināt daudzveidīgas estētiskās medicīnas problēmas: palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojušos zemādas tauku uzkrājumus, samazina taukus, ko veidojusi slikta cirkulācija, izspiež zemādas audos esošas tauku kapsulas, noder ķermeņa kontūru nostiprināšanai, uzlabo ādas struktūru un krāsu, palīdz izvadīt vielmaiņas galaproduktus, samazina ādas defektu un rētaudu redzamību, ievērojami samazina celulīta veidošanos.
Procedūras ilgums – 1h
Izjūtas procedūras laikā ir ļoti aktīvas, patīkamas.
Standarta cena: Ls 26.00

Veselīgas vides kapsula, ietīšana izmantojot vēlamo ķermeņa masku
Gaismas, krāsu, aroma terapijas, sausās saunas efekts, vibromasāža, jonizēts gaiss un 99% tīra skābekļa inhalācijas veicina svīšanu un detoksikāciju, attīra ādu un uzlabo ķermeņa formu (izvada toksīnus), veicina relaksāciju un atbrīvo no stresa, uzlabo asinsriti, uzlabo ādas elastību, stabili un ievērojami mazina ķermeņa svaru, kā arī palīdz sezonālās depresijas mazināšanai gada tumšajos mēnešos.
Procedūras ilgums – 1h
Izjūtas procedūras laikā ir izteikti relaksējošas.
Standarta procedūras cena: Ls 21.00 – 24.00

Šadas vienas dubultprocedūras laikā svars tiek samazināts vidēji par 400–600 gramiem, dubultprocedūras cena – Ls 50.00.

Salons “IP Estetic” ir dibināta uz “R&IP estētiskās medicīnas” bāzes, saglabājot gan labākos speciālistus, gan labākās metodikas. Jau sešpadsmit gadu garumā mūsu kompānija visrezultatīvāk palīdz saviem pacientiem atbrīvoties no liekā svara un centimetriem, kā arī nevajadzīgiem ēšanas paradumiem. Izmatojot autentiskas, mūsu speciālistu izstrādātas masāžas tehnikas un aparātprocedūru kombinācijas, pacienti iegūst pārliecinošus un noturīgus rezultātus. 
Salons atrodas: Cēsu ielā 31, k-3, 5.ieeja (3.stāvs), Rīgā, tālr. 28626911 vai 67224015.

Vairāk informācijas:
www.ipestetic.lv, twitter.com/IP_Estetic, facebook.com/ipestetic

Dalīties.

3 komentāru

  1. Labdien!<br> Šodien ir tā laimīgā diena, kad baudīšu procedūru. Paldies, ka izvēlējāties mani. Esmu pilna pozitīvu domu un enerģijas.

Atstāt Ziņu