Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Ilgtermiņa kredīti Tavu dzīves ieceru piepildīšanai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Budžeta plānošana ir viena no svarīgākajām prasmēm, ko ikviens cilvēks pielieto dienu no dienas. Jo vairāk plānu, jo rūpīgāk jāmeklē līdzsvars starp ienākumiem un tēriņiem, taču plānu īstenošanai var izmantot ne tikai esošos līdzekļus, bet arī ilgtermiņa kredītu. Noteikti esi dzirdējusi par ātrajiem un patēriņa kredītiem, taču šoreiz runa ir par citiem aizdevumu veidiem. Šajā rakstā atradīsi noderīgu informāciju par to, kas ir ilgtermiņa aizdevums un kādam nolūkam to vislabāk izmantot. Lasi tālāk un iegaumē aktuālus padomus!

Kredītlīnija: mūsdienīgs ilgtermiņa aizdevums
Patērētāju kreditēšanas nozarē par ilgtermiņa kredītiem tiek uzskatīti aizdevumi ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem. Maksimālais atmaksas termiņš katram aizdevējam ir savs, tie var būt 12, 24 un pat 36 mēneši. Pazīstamākais ilgtermiņa aizdevuma veids ir patēriņa kredīts, taču arvien lielāku popularitāti iegūst kredītlīnija. Vai vēlies noskaidrot, kas tas ir?

Kas padara kredītlīniju izdevīgāku?
Kredītlīnija ir patēriņa kredīta paveids, kas ir vairāk piemērots ilgtermiņa tēriņiem. Lūk, divi pamatiemesli, kāpēc ilgtermiņa aizdevumi ir izdevīgāki kredītlīnijas veidā:

 1. patēriņa kredīts tiek izmaksāts vienā piegājienā, bet kredītlīnija tiek izmantota pēc nepieciešamības – aizņēmējs izņem summu no sava konta tad, kas tas vajadzīgs;
 2. procenti par patēriņa kredīta izmantošanu jāmaksā no darījuma noslēgšanas brīža, neatkarīgi no tā, vai nauda tiek izmantota. Kredītlīnija kalpo par finanšu drošības spilvenu, par kuru nav jāmaksā, kad tas netiek izmantots.

Vēl viena patīkama kredītlīnijas priekšrocība, kas nav pieejama patēriņa kredīta lietotājiem, ir iespēja izmantot bezprocentu periodu. Atkarībā no aizdevēja, kredītlīnijas bezprocentu periods ir no 1 līdz 3 mēnešiem. Bezprocentu kredītlīnija var būt īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem vai svētku akcija – vienmēr iepazīsties ar visu informāciju, lai izmantotu piedāvājumu sev par labu!

Kredītlīnija tuvplānā
Kredītlīnijas darbības principi ir vienkārši:

 •  saņem pieeju noteiktajam kredītlimitam;
 •  izņem nepieciešamās summas pēc vajadzības;
 •  atmaksā iztērēto un aizņemies vēlreiz viena kredītlīguma ietvaros.

Šāda pieeja padara kredītlīniju parocīgu situācijās, kad nav precīzi zināms aizdevuma apjoms. Ja ir sagaidāmi ilgstoši tēriņi – remonts, ārstēšanās, ilgs brauciens uz ārzemēm, – kredītlīnija var sniegt nepieciešamo atbalstu.

3 faktori, ko ņem vērā aizdevējs
Ikvienai kredītlīnijai ir kredītlimits jeb maksimāli pieejamā aizdevuma summa, ko aizdevējs ir gatavs izsniegt aizņēmējam. Kredītlimits tiek noteikts individuāli, un tā apjomu ietekmē klienta:

 •  maksātspēja. Uzticami kredītdevēji ievēro atbildīgas kreditēšanas vadlīnijas, kas sasaista kredītlimita summu ar ikmēneša ienākumu līmeni. Jo labāka ir klienta maksātspēja, jo lielāks var būt kredītlimits;
 •  kredītvēsture. Lai atvērtu kredītlīniju, aizņēmējam jābūt pozitīvai kredītvēsturei – bez kavētiem un neatmaksātiem kredītiem;
 •  iepriekšējā sadarbība ar kreditoru. Jaunajiem aizņēmējiem var tikt piešķirts mazāks kredītlimits, pastāvīgie klienti ar atbilstošu maksātspēju var pretendēt uz maksimālo summu.

Kredītlīnija, tāpat kā citi nebanku kredīti, pieejama bez ķīlas, galvojuma un dokumentu iesniegšanas. Ilgtermiņa kredīti internetā tiek izsniegti mazāk nekā pusstundas laikā, ar nosacījumu, ka potenciāls aizņēmējs atbilst kreditora prasībām. Papildus atbilstošai maksātspējai un pozitīvai kredītvēsturei, aizņēmējam jābūt:

 •  Latvijas rezidentam;
 •  noteiktajā vecumā, kas parasti ir no 20 līdz 65 gadiem, lai gan iespējamas variācijas.

3 soļi pie ilgtermiņa aizdevuma
Vairumā gadījumu kredītlīnija tiek atvērta pieteikšanās dienā. Lai saņemtu piekļuvi kredītlimitam, Tev būs nepieciešams interneta pieslēgums, aktīvs bankas konts un mobilais tālrunis. Ilgtermiņa kredīti internetā tiek pieteikti tāpat kā ātrie aizdevumi:

 •  izvēlies atbilstošāko piedāvājumu;
 •  aizpildi kredītlīnijas pieteikumu un reģistrējies aizdevēja mājaslapā;
 •  saņem īsziņu ar aizdevēja lēmumu un apstiprini kredīta noformēšanu tiešsaistē.

Kredīti ilgtermiņā ir tikpat daudzveidīgi kā aizdevumi līdz algas dienai. Lai nekļūdītos ar izvēli, izmanto pārbaudītu palīgu – kredītu salīdzināšanas platformu Netcredit.lv!

Visi ilgtermiņa aizdevumi vienuviet
Netcredit.lv ir apkopojis kredītlīnijas piedāvājumus no nebanku kredītdevējiem ar mērķi atvieglot lietotājiem atbilstošā aizdevuma izvēli. Izmantojot Netcredit.lv, Tu varēsi atlasīt ilgtermiņa aizdevumus pēc galvenajiem parametriem:

 •  kredītlimita summas;
 •  klientu vecuma ierobežojumiem;
 •  aizņēmēja kredītvēstures statusa;
 •  bezprocentu perioda;
 •  gada procentu likmes.

Ja ilgtermiņa kredīti šķiet nesaprotami, ja plašajā piedāvājumā ir grūti atrast sev piemēroto variantu,  izmanto uzticamu bezmaksas palīgu. Ienāc Netcredit.lv un uzzini visu par kredītlīnijas izmantošanu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu