Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Iespēju testēt saules aizsargkrēmu ieguvušas…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Izlozes kārtībā esam noteikuši piecas veiksmīgās, kuras savā īpašumā iegūst dermatoloģisko „Physiogel A.I.“ saules aizsargkrēmu un varēs izmēģināt tā efektivitāti, pēc tam padaloties savos iespaidos ar pārējām SievietesPasaule.lv lasītājām.

Un tātad, krēmu iegūst un par tā lietošanu mums vēlāk pastāstīs:

  • Inese Zeiļuka
  • Anita Jurgēvica
  • Ilona Spēka
  • Anda Dzenža
  • Vineta Poda

! Visas testa dalībnieces aicinām sazināties ar SievietesPasaule.lv redakcijas meitenēm, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruņiem 25990679, lai vienotos par ērtāko un ātrāko krēmu nodošanu!

Kas ir “Physiogel A.I.” saules aizsargkrēms?
Tāpat kā citi „Physiogel“ sērijas līdzekļi, arī šis krēms ir hipoalerģisks – tas nesatur kairinošas sastāvdaļas un tam ir īpaša dermas membrānas struktūra, kas ir maksimāli pietuvināta ādas dabiskajai  struktūrai, palīdzot ādai pašai atjaunoties.

Šis krēms nomierina jutīgu, kairinātu ādu un pasargā to no UV starojuma un piesārņojuma brīvajiem radikāļiem. Tas satur PEA, ir ūdensnoturīgs un pateicoties SPF 25 nodrošina efektīvu aizsardzību pret UV-B un UV-A.

Vairāk par „Physiogel“ hipoalerģiskajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem un ārstes, kosmetoloģes Irēnas Spriņģes komentāru vari lasīt ŠEIT >>.

Dalīties.

Atstāt Ziņu