Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Iespēja testēt saules aizsargkrēmu. Piesakies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Cik patīkami laiski gulšņāt pludmalē vai atlaisties dārzā iekārtā šūpuļtīklā! Aizveram acis, ievelkam nāsīs vasaras silto gaisu un ļaujam saules stariem glāstīt ādu. Ir tikai viens „bet” – saule var nodarīt tavai ādai diezgan lielu kaitējumu. Lai gan tu un tava āda droši varētu izbaudīt vasaru, neaizmirsti par aizsardzību – lieto saules aizsargkrēmus!

Physiogel A.I. Sonnen Cream

Šis krēms nomierina jutīgu, kairinātu ādu un pasargā to no UV starojuma un piesārņojuma brīvajiem radikāļiem. Tas satur PEA, ir ūdensnoturīgs un pateicoties SPF 25 nodrošina efektīvu aizsardzību pret UV-B un UV-A.

Tāpat kā citi „Physiogel“ sērijas līdzekļi, arī šis krēms ir hipoalerģisks – tas nesatur kairinošas sastāvdaļas un tam ir īpaša dermas membrānas struktūra, kas ir maksimāli pietuvināta ādas dabiskajai  struktūrai, palīdzot ādai pašai atjaunoties.

Ja Tevi šī krēma apraksts ir uzrunājis, piesakies un esi viena no piecām laimīgajām, kuras iegūs iespēju izmēģināt šo krēmu.  

 

Piesakies testēt šo krēmu!

Pieteikties dalībai testā vari līdz 19.jūlijam (ieskaitot). Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „saules krēma tests”. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

Piecas laimīgās, kuras savā īpašumā iegūs saules krēmus paziņosim 20.jūlijā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu