Vārda dienu svin: Līga

Iespēja testēt SANITIQUE matu kopšanas līdzekļus

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Pieteikšanās noslēgusies!

kaisti mati izstaro pārliecību par sevi un spēku. Saskaņā ar tirgus pētījumu firmas „Data Monitor” datiem, vairāk nekā divas trešdaļas patērētāju visā pasaulē atzīst, ka viņu ikdienas skaistumkopšanas rituālos arvien lielāku lomu ieņem matu kopšana. Mati ir kļuvuši par cilvēku attieksmes, vērtību un pat tradīciju atspoguļojumu. Atbrīvo arī tu savu matu spēku ar Amway jauno SATINIQUE kolekciju, kuras pamatā ir īpaši patentēta tehnoloģija un dabiskās sastāvdaļas.

Lai izprastu šo līdzekļu iedarbību, jāizprot matu uzbūve. Mati sastāv no trīs daļām – kutikulas jeb virsējā slāņa, korteksa, kas veido lielāko mata daļu, un medullas jeb mata serdes. Palielinājumā kutikula izskatās kā „zvīņas”, kas klāj mata virsmu. Šīs zvīņas aizsargā korteksu, vienlaicīgi ietekmējot arī matu gludumu, spīdumu un pakļāvīgumu. Kortekss nosaka gan melanīna (krāsas) daudzumu matā, gan mata biezumu un struktūru (taisni, lokaini, cirtaini). Savukārt medulla ir mata kodols. Tās vienīgā funkcija ir piešķirt apjomu, turklāt dažos matos tās var arī nebūt.

Galvenais, kas saglabā matu struktūru, ir šūnas membrānas komplekss jeb saistviela starp kutikulas un korteksa šūnām. Ik reizi, kad mati tiek pakļauti iedarbībai – ieveidoti, pakļauti UV stariem, krāsoti − šūnas membrānas komplekss tiek bojāts. Kutikulas šūna vairs gludi nepieguļ, un korteksa šūnas kļūst neaizsargātas, atslābinot olbaltumvielu saites, kas izraisa matu galu šķelšanos.

SATINIQUE produkti palīdz aizstāt traumēto šūnas membrānu tās bojājuma vietā un nostiprināt atslābinātās saites ar korteksu. Kā jau minējām ievadā, SATINIQUE spēka noslēpums slēpjas tās īpašajā patentētajā ENERJUVE tehnoloģijā, kas ir pozitīvi uzlādēts komplekss ar nostiprinātiem lipīdiem, kreatīnu un 18-MEA jeb 18-metileikozānskābi.

 Keramīdi un kreatīns katrs atsevišķi panāk lieliskus rezultātus. Keramīdi aizsargā matus, bet kreatīns nostiprina matus un to saites. Amway zinātnieki ir atklājuši (un patentējuši), ka, apvienojot šos abus komponentus, to rezultāts pastiprinās. Proti, kad matos esošās olbaltumvielas tiek bojātas, matu šķipsnu negatīvais lādiņš izpaužas vēl vairāk – sašķeltie matu gali izstaro negatīvo lādiņu. Tā kā kreatīnam piemīt pozitīvs lādiņš, tas var izlases veidā savienot un pārņemt šīs bojātās vietas, mainot matu lādiņu.

 Savukārt 18MEA, kas atrodas tikai mata kutikulas ārējā slānī, palīdz padarīt matus spīdīgus un pakļāvīgus. Ņemot vērā, ka tā atrodas pašā mata virspusē, tā pirmā tiek pakļauta bojājumiem, tādējādi  šie produkti palīdz aizvietot ikdienā zaudēto 18MEA, atjauno un izlīdzina kutikulu, un piešķir matiem lielisku spīdumu.

 

Vairākus no šīs jaunās kolekcijas matu kopšanas un ārstēšanas līdzekļiem vēlamies nodot arī jūsu vērtēšnai, tāpēc izsludinām pieteikšanos SANITIQUE testam!

Testēšanai nododam vienu SATINIQUE komplektu matu stiprināšanai (arī pret matu izkrišanu)

Komplektā ietilpst:

* Šampūns pret matu izkrišanu
* Kondicionieris pret matu izkrišanu
* Toniks galvas ādai, kas uzlabo un mīkstina matus

Komplekta kopējā vērtība 77,95 eiro.
Kopā ar testējamajiem produktiem saņemsiet arī SATINIQUE zibatmiņu ar info par produktiem un to lietošanu.

* Lai pieteiktos, tev jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums, kurā norādi, kuru no matu kopšanas komplektiem vēlies iegūt!
* Pieteikumus gaidīsim no 29.jūlija līdz 4.augustam (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 5.augustā.

Testēšanai nododam divus SATINIQUE komplektus krāsotiem matiem

Komplektā ietilpst:

* Krāsu atjaunojošais šampūns
* Krāsu atjaunojošais kondicionieris
* Atjaunojošā maska

Komplekta kopējā vērtība 55,50 eiro.
Kopā ar testējamajiem produktiem saņemsiet arī SATINIQUE zibatmiņu ar info par produktiem un to lietošanu.

* Lai pieteiktos, tev jāreģistrējas un jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums, kurā norādi, kuru no matu kopšanas komplektiem vēlies iegūt!
* Pieteikumus gaidīsim no 29.jūlija līdz 4.augustam (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 5.augustā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu