Vārda dienu svin: Līga

Iespēja testēt jauno Tannymax solārija krēmu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

iemā, kad saules gaismu un siltumu saņemam mazāk, daudzas no mums izvēlas apmeklēt solāriju – tas nodrošina gan iedegumu, gan  uzlabo noskaņojumu. Ja apmeklē solāriju, tad, visdrīzāk, esi lietojusi speciālos krēmus vai iedegumu veicinošos krēmus.


Šoreiz gribam pastāstīt par Tannymax Braun Superblack solārija krēmu. Tas ir solārija krēms, kas izstrādāts pēc jaunas formulas un palīdz iegūt eksotisku, tropisku iedegumu. Šī Karību salu bronzas krāsas iedeguma bāzi veido vērtīgo cukurniedru ekstrakti un valriekstu eļļa. Tie apgādā ādu ar elementiem, kas nepieciešami piesātināta, vienmērīga iedeguma radīšanai. Savukārt vitamīnu serums (A, C, E) kopā ar kofeīnu un šī sviestu spēj palīdzēt ādai iegūt dzīvīgāku, gludāku un jauneklīgāku starojumu, tādu pašu, ar kādu lepojas sportiski daiļās liedaga skaistules sniegbaltajās pludmalēs.

 

Šajā svētku laikā Tannymax izplatītājs Latvijā – CrystalCosmetics.lv –piedāvā iespēju piecām no jums laimēt un izmēģināt šo jaunās paaudzes krēmu 10 solārija apmeklējuma reizēm!

Lai pieteiktos Tannymax Braun Superblack testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!
Pieteikumus gaidīsim no 17.decembra līdz 27.decembrim (ieskaitot). Produktu ieguvējas – testa dalībnieces paziņosim 28.decembrī.

 

Par Tannymax:
Tannymax ir populārākā preču zīme Eiropā. Produkti ir ražoti Vācijā un tie ir foto-toksiski un dermatoloģiski testēti. Tā ir kvalitāte, ko apliecina dažādi sertifikāti.

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Vai nu esmu akla, vai neredzu kur var redzēt produkta veidus "Pieteikumā norādi, kuru no līdzekļiem veiksmes gadījumā labprātāk izmēģinātu!" ?<br>katrā ziņā, bildē salasīt neko nevar.<br>

Atstāt Ziņu