Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Iespēja testēt jauno BIODERMA Photoderm saules aizsargkrēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

prīļa pēdējās nedēļas bija tik siltas un saulainas, ka daudzu sejās jau sāka rotaļāties pirmie vasarraibumi un deguni pirmajos saules staros dažam bija jau sārti iedeguši. Lai arī maija pirmās dienas Latviju pārsteigušas ar neierasti dzestru laiku, mēs zinām, ka saulīte nekur tālu nav aizgājusi un īstās saules peldes nav vairs ilgi jāgaida. Taču, domājot par tām, jādomā arī par ādas pasargāšanu no kaitīgā ultravioletā starojuma.

Diemžēl nereti saules aizsargkrēmus aizmirstam vai gluži apzināti nelietojam. Kā noskaidrojuši BIODERMA ādas kopšanas līdzekļu radītāji, viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ietekmē saules aizsargkrēma lietošanas biežumu, ir tā tekstūra. Jau sen pagātnē ir laiks, kad saules aizsargkrēmi bija biezi, balti un taukaini, veidojot uz sejas gluži vai masku. Mūsdienās ražotāji ievieš arvien jaunas un jaunas tekstūras, kuras tiek pielāgotas ādas tipu un klimata īpatnībām.

Tā arī BIODERMA jaunumi Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH krēms un tonētais krēms ir saules aizsarglīdzekļi ar īpaši vieglu, matējošu tekstūru, kas ir piemērota visiem ādas tipiem, it īpaši kombinētai vai taukainai ādai, un lieliski pielāgota mitram klimatam. Tā nekavējoties saplūst ar ādu un nodrošina sausas ādas sajūtu, pieskaroties. Āda ir matēta, bez taukainas kārtiņas un baltām joslām. Tonētais krēms ar zeltaino nokrāsu izlīdzina sejas krāsu un apslēpj ādas defektus.

Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCHnodrošina optimāli līdzsvarotu ādas virsmas aizsardzību pret UV starojumu (saules apdegumu, saules alerģiju u.c.) apvienojumā ar iekšēju bioloģisko aizsardzību – ekskluzīvo Cellular Bioprotection® patentu. Šis patents aktivē dabiskās aizsargspējas, aizsargā šūnas un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH ir fotostabils un ūdens noturīgs, bez smaržvielām un parabēniem un neveicina poru aizsprostošanos.

Trīs portāla lasītājām piedāvājam izmēģināt BIODERMA Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH krēmu vai tonēto krēmu!

Lai pieteiktos BIODERMA Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH saules aizsargkrēmu testam, spied šeit >>> PIESAKOS, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem! Pieteikumā norādi savus kontaktus, kā arī to, kuru no abiem krēmiem – Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH krēmu vai tonēto krēmu, veiksmes gadījumā vēlēsies testēt.
Pieteikumus gaidīsim no 5.maija līdz 11.maijam (ieskaitot). Produktu ieguvējas – testa dalībnieces paziņosim 13.maijā. Testā piedalīsies trīs portāla lasītājas.

 

 Piedāvā:

 

“Kad āda cieš, tad līdztekus ārstēšanai ir jāiemāca tai atgūt dabiskās, bioloģiskās funkcijas,” – tā ir LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA dibinātāja, farmaceita un biologa Žana Noela Torela pārliecība. Tā iedvesmo radīt produktus, balstoties uz principu „BIOloģija DERMAtoloģijas labā”.
BIODERMA produkti atveido, aizsargā, aktivizē un atjauno ādas bioloģiskos procesus, lai tā funkcionētu kā veselīga āda.
Pateicoties šai inovatīvajai pieejai, mēs esam panākuši ādas panesības uzlabošanos, pastiprinot ādas spējas pretoties vides negatīvajai ietekmei, garantējot dermatoloģisku drošību. BIODERMA izvēlas vistīrākās aktīvās vielas, dodot priekšroku tām, kuras sastopamas ādā.
BIODERMA piedāvā vairākas produktu līnijas atbilstoši katra ādas bioloģiskā tipa īpatnībām, un balstoties uz īpašiem patentiem.

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Larisa Boroha on

    nesaprotu kur tiesam jaraksta pieteikumu. rakstu seit . esmu 57 gadu vecuma un loti gribetos notestet Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH krēmu! email larisabor@inbox.lv talr.29968815. ielogojas ar draugiem.lv palidzibu

Atstāt Ziņu