Vārda dienu svin: Līga

Iespēja testēt BIODERMA kosmētiku ādai ar paplašinātām porām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

ārmērīga tauku izdalīšanās, stress, smēķēšana un gaisa piesārņojums ir tikai daži no faktoriem, kuri nosaka ādas poru paplašināšanos un deformāciju. BIODERMA pētnieki – eksperti ādas bioloģijā – ir radījuši inovāciju: Sébium Pore Refiner koriģējošo koncentrātu (var raksturot arī kā vieglu, matējošu fluīdu). Tas ir dermatoloģisks risinājums ādai ar paplašinātām porām.

Sébium Pore Refiner uzlabo ādas izskatu: āda kļūst gludāka un tīrāka, poras sašaurinās un kļūst mazāk redzamas. Ekskluzīvais, patentētais Fluidactiv® komplekss bioloģiski regulē tauku kvalitāti, tādējādi novēršot poru aizsprostošanos.Koncentrātaporas savelkošā darbība ir dabiska – tas satur Polyporus officinalis (sēnīte, kas atrodas uz lapegles mizas) ekstraktu, kura sastāvā ir agarskābe, kas samazina poru izmēru par 54% un ierobežo tauku sekrēciju. Antioksidanti saglabā ādas dabisko mirdzumu. Vieglā, šķidrā tekstūra nodrošina nekavējošu iesūkšanos ādā. Pateicoties ilgstošai matējošai iedarbībai, Sébium Pore Refinerveido lielisku pamatu vienmērīgai dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai un rada maiga pūdera sajūtu.Neveicina komedonu veidošanos, ir hipoalerģisks un bez parabēniem.

Ja esi taukainas ādas vai ādas ar paplašinātām porām īpašniece, piesakies – Tev ir iespēja kļūt par vienu no trim lasītājām, kurām dāvāsim iespēju izmēģināt šo līdzekli.

Lai pieteiktos BIODERMA Sebium Pore Refiner koriģējošā koncentrāta testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem! Pieteikumā norādi savus kontaktus, kā ar Tevi uzvaras gadījumā visērtāk sakontaktēt.
Pieteikumus gaidīsim no 10.marta līdz 16.marta (ieskaitot). Produktu ieguvējas – testa dalībnieces paziņosim 18.martā. Testā piedalīsies trīs portāla lasītājas.

 

 Piedāvā:


“Kad āda cieš, tad līdztekus ārstēšanai ir jāiemāca tai atgūt dabiskās, bioloģiskās funkcijas,” – tā ir LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA dibinātāja, farmaceita un biologa Žana Noela Torela pārliecība. Tā iedvesmo radīt produktus, balstoties uz principu „BIOloģija DERMAtoloģijas labā”.
BIODERMA produkti atveido, aizsargā, aktivizē un atjauno ādas bioloģiskos procesus, lai tā funkcionētu kā veselīga āda.
Pateicoties šai inovatīvajai pieejai, mēs esam panākuši ādas panesības uzlabošanos, pastiprinot ādas spējas pretoties vides negatīvajai ietekmei, garantējot dermatoloģisku drošību. BIODERMA izvēlas vistīrākās aktīvās vielas, dodot priekšroku tām, kuras sastopamas ādā.
BIODERMA piedāvā vairākas produktu līnijas atbilstoši katra ādas bioloģiskā tipa īpatnībām, un balstoties uz īpašiem patentiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu