Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Ieskats Sieviešu dienas pasākumā Cinamon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv Sieviešu dienu atzīmēja īpašā kino seansā kinoteātrī Cinamon. Jau ierodoties kino zālē, šarmantais vakara vadītājs Andris dāmas sagaidīja ar platu smaidu un ziediem.

Tas nebija parasts kino vakars. Vēl pirms filmas sākuma visi kopā uzspēlējām spēli “Laimīgie krēsli” – zem krēsliem bija paslēptas krāsainas lozes, un 30 veiksminieces tika pie dažādām balvām.

Vienai dāmai paveicās īpaši un viņa ieguva dāvanu karti no ArtBag– iespēju izveidot pati savas sapņu somiņas dizainu un saņemt gatavu somiņu!

Piecas kino apmeklētājas ieguva sievišķīgas dāvanas – Oriflame kosmētiku no „Milk&Honey Gold kolekcijas” un „Swedish SPA” kolekcijas.

Vēl piecas laimēja fitnesa kluba „Veselības Fabrika” apmeklējuma karti Ls 36 vērtībā.

SievietesPasaule.lv sievišķīgo peles paliktni arī ieguva piecas dāmas, savukārt dāvanu karti uz SievietesPasaule.lv organizētajām nodarbībām saņēma 10 kino apmeklētājas.

Pēc apdāvināšanās iegrimām mīkstajos krēslos un baudījām labu filmu. “Likteņa labotāji” – neierasti pasniegts stāsts par mīlestību. Stāsts par gribasspēku un ticību, ka noteikt un mainīt savu dzīves ritējumu varam mēs paši, vajadzīga vien drosme.

 

Un, ja domājiet, ka šādi Sievišķības svētki vienreiz gadā ir krietni par maz, nepārdzīvojiet. SievietesPasaule.lv nekas nav beidzies, svētki turpinās! Jau šo sestdien atklājam projektu ‘Uzplauksti pavasarim!‘ ar pirmo pasākumu Cēsīs. Pasākumi notiks dažādās pilsētās līdz pat maija beigām! Pilna projekta programma – ŠEIT.

 

Foto- Aigars Bokāns

.

Dalīties.

Atstāt Ziņu