Vārda dienu svin: Ivars, Ilgvars

Ieskats ‘Dāmas rullē!’ pasākumā Saulkrastos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jestrie roņi, Vēja enģeļi, Māsas lapas, Fiksās siļķītes, Zilās jūras nāras, Vēja zvaniņi, Bitītes, dāmas, kam viss ir viegli. Jautāsi, kas tie tādi ir un ko tie visi aizvadītajās brīvdienās darīja Saulkrastos!?
Bariņš brašāko, bezbailīgāko, jautrāko, atraktīvāko, sievišķīgāko un visādi citādi foršāko sieviešu 6.oktobrī pulcējās Saulkrastos, lai piedalītos piektajā SievietesPasaule.lv organizētajā piedzīvojumu velobraucienā sievietēm ‘Dāmas rullē!’

Par spīti laika ziņās solītajai vētrai dāmas nenobijās un, pateicoties viņu entuziasmam un dažādu maģisku rituālu izpildei, ne vien vētra nesākās, arī lietus mākoņi pavērās un uzspīdēja pat saulīte.

Kā jau tika rakstīts iepriekš, šajā gadā rullējām pa Saulkrastiem, tāpēc arī loģiska šķita dabas vareno spēku – saules, jūras, vēja apspēlēšana komandu nosaukumos un kontrolpunktu uzdevumos, kas dalībniecēm prasīja likt lietā gan loģiku un atjautību, gan vienkārši būt radošām un saliedētām.

Braši iesildījušās veselības centra Audemus fizioterapeites Lienes Grigānes vadībā, pasākuma vadītājas Janas Kalniņas uzmundrinātas, komandas devās startā un norullēja kā nu kura – cita 22, 24 vai pat 26 kilometrus. Kad finišēja, dāmas Saules laukumā jau gaidīja silta tēja, sārtie rudens āboli un vēderus varēja sildīt arī ar gardajām kafejnīcas Bemberi zupām! Vēl jau arī komandu un individuālās fotosesijas Seasidefeeling īpaši iekārtotajā fotostūrītī, mazo atbalstītāju veikuma novērtējums radošajā darbnīcā, kur tapa gan vēja ķērāji, gan brīnumskaisti vēja zvani.

Kad jau nedaudz nepacietīgas, tomēr uzmundrinājuma saucieniem uz lūpām, sagaidījām finišā tehniskām ķibelēm nomocīto „Māsu lapu” komandu, varējām jau arī ķerties pie patīkamā rezultātu paziņošanas un apbalvošanas brīža.  

 

Katra komanda sacensību laikā ar kaut ko izcēlās, ar kaut ko „iekrita” acīs, tāpēc arī tika pie savas nominācijas:

Ātrākā komanda – Zilā jūras komanda „Zilās jūras nāras” kļuva par Ātrāko komandu, trasi pievecot 1 stundā un 50 minūtēs

Otrā ātrākā komanda jeb nominācija „Min uz papēžiem”– Violetā saules komanda „Viegli” (trasi pieveica 1 stundā un 58 minūtēs)

Gaisīgākā komanda – Baltā vēja komanda „Vēja eņģeļi” (trasi pieveica 2 stundās un 2 minūtēs)

Skanīgākā komanda – Metāla (pelēkā) vēja komanda „Vēja zvaniņi” (trasi pieveica 2 stundās un 11 minūtēs)

Atraktīvākā komanda – Gaiši zilā jūras komanda „Jestrie roņi” (trasi pieveica 2 stundās un 15 minūtēs)

Rosīgākā komanda – Dzeltenā saules komanda „Bitītes” (trasi pieveica 2 stundās un 26 minūtēs)

Komanda nominācijā „Sit pa pedāļiem” – Zelta jūras komanda „Fiksās siļķītes” (trasi pieveica 2 stundās un 51 minūtē)

Neatlaidīgākā komanda – Oranžā vēja komanda „Māsas lapas” (trasi pieveica 3 stundās un 53 minūtēs)


Paldies ikvienai no jums, dāmas, kuras izvēlējāties sestdienu pavadīt aktīvi un interesanti!
Paldies mūsu palīgiem – Janai Kalniņai, Lienei Grigānei, Seasidefeeling meitenēm Andai Gailītei, Asnatei Grēvei un Martai Vallei, video puišiem Tomam ar kolēģi, Gitai Memmenai, kā arī atsaucīgajiem kontrolpunktu vadītājiem!

 

Par atbalstu un dāvanām pasākuma dalībniecēm sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem un draugiem:

  

 

           

            

                                      

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu