Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Iesakiet! Kuru vietu mēs kopā varētu sakopt?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasaris tuvojas, un ir tik jauki gaidīt pirmos asnus, krokusiņus un pumpurus. Taču daudzviet zem biezās sniega segas apslēptas arī drazas – cilvēku radītie atkritumi.

24.aprīlī Latvijā notiks Lielā Talka un visi  iedzīvotāji tiek aicināti sakopt mūsu zemi. Piedalīsimies arī mēs – organizēsimies kopā un sakārtosim kādu mūsu mīļās Latvijas stūrīti!

Tādēļ ierosiniet, kuru vietu Latvijā būtu nepieciešams sakopt. Ieteikumus rakstiet līdz 24.martam tepat komentāros vai sūtiet uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv. Nedaudz arī apraksti, kāda šī vieta izskatās,  proti, kāpēc tur nepieciešama talka.

Pēc mēneša apkoposim iesūtītās vietas un kopā izlemsim, kuru no tām tad mēs visas SievietesPasaules meitenes kopā ar savām ģimenēm savedīsim kārtībā.

Jā, un jau laicīgi atzīmē savā kalendārā – 24.aprīlī jāpiedalās talkā! 🙂

 

Lai būtu prieks dzīvot zaļākā, veselīgākā un tīrākā Latvijā!


Dalīties.

6 komentāru

  1. Anita Š. on

    Pērn lielajā talkā nepiedalījos darba dēļ, šogad gribu noteikti. Kolīdz nokusīs sniegs būs labāk redzams kuru vietu vajag uzprišināt, patreiz neko vairāk par sniega kalniem neredz. Man jau personīgi tā Daugava tuva un tās krasts vietām ir bēdīga paskata.

  2. Sniegs sāk kust un nu jau sāk pavērties nepatīkami skati 🙁 Līdz ko redzēšu ko šausmīgu, ziņošu! Ideja lieliska, esmu par! 🙂

  3. Šogad vajadzētu on

    Vecmīlgrāvī derētu sakopt Ziemeļblāzmas pils teritoriju un apkārtni nu jau pie nodegušās Zaļās skolas.

  4. Bija padomā dažas vietas, taču, sniegam nokūstot, pārsteidza tomēr, ka burtiski VISUR ir viena liela netīrumu kaudze… Būtu lieliski jau ar to, ja KATRS sakoptu savu kvartālu… iedomājaties, cik daudz darbīgu skudriņu būtu pilsētā un kāds efekts? 🙂

  5. Vēlos ieteikt kā sakopšanas vietu Varkaļu kanālu un kanāla, kas savieno Varkaļu kanālu un Babītes ezeru, apkārtni. mans draugs ir makšķernieks un bieži dodas uz turieni ķert lielās zivis, taču viņš saka, ka tur esot šausmīga miskaste, jo citi makšķernieki ļoti bieži vien savus izlietotos atkritumus atstāj tur pat un neviens tos pēc tam nesavāc. Tur ir arī ērta piebraukšana ar transportu, tāpēc domāju, ka jāsakopj tieši šī vieta, jo nav patīkami atpūsties starp mēsliem.

Atstāt Ziņu